Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Voltak terhességi tünetekhez...

Voltak terhességi tünetekhez hasonló tüneteid elválasztás után?

Figyelt kérdés

Furán hangozhat a kérdés, de angol nyelvű oldalakon utánaolvasva sokan jártak így, és ha belegondolunk, a hormonváltozás miatt tényleg lehetséges.


December 4-én szoptattam utoljára a kisfiam (2 éves), de hosszú ideje már csak este szopizott, és akkor is nagyon keveset (1-2 percig). December 8-án együtt voltam a párommal, és történt egy kis "baleset" (nem történt meg időben a megszakítás). Most nagyjából három napja (15-től) olyan tüneteket produkálok, mint a terhességem kezdetekor: szúró/fájó mellek, égő/viszkető mellbimbó, alhasi görcsök, szédülés, és ma reggel beköszöntött az émelygés, ami már három órája gyötör. A ciklusaim nem teljesen óramű pontosak, de mostanában nagyjából 28 naposak voltak, és november 28-án kezdődött a legutóbbi. Mivel nem terveztem teherbe esni, az ovulációt sem követem, de a "baleset" a ciklus 11. napján történt, szóval akár teherbe is eshettem. Fogok tesztet csinálni, de egyelőre korai lenne, és kíváncsi vagyok, hogy más esetleg érzett-e hasonlókat az elválasztás után. Köszönöm a válaszaitokat előre is! [Kérlek kíméljetek meg a kioktatástól, harmincegynéhány évesen tisztában vagyok a testemmel és a dolgok menetével ;)]



2013. dec. 18. 12:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!