Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellbimbó krémet...

Melyik mellbimbó krémet érdemes használni? Olyat szeretnék amit nem szükséges lemosni szoptatás előtt.

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Lansinoh vált be nagyon. Sokan ajánlották a Garmastant, nálam nem volt nyerő (meg ez egyébként is lemosós).
2013. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
medela, ez 100% lanolin, nagyon jó, kicsit borsos az ára, de sokáig elég és utána másra is használhatod! pl. a babám bőre kicsit ki volt száradva a hüvelykujjánál, és mivel folyton a szájában volt a keze, ezzel nyugodt szívvel kentem be éjszakára, rendbe is hozta gyorsan :) szóval ilyesmikre is jó lesz később!
2013. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Dm-es saját márkás Babylove krém vált be. Igaz, mást nem is próbáltam, mert ez kezdetektől tényleg nagyon jó volt, ezért nem kísérleteztem mással. Nem mellesleg az ára is jó.
2013. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
avent mellmimbokrem, nagyon jo, nem kell lemosni es gyorsan segit.
2013. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

A lényeg, hogy lanolinos legyen, mert az nem hámosít, hanem puhítja a bőrt! (Ami hámosít, az csak elhúzza a gyógyulást, mert a képződött réteg újra és újra leeshet és kezdődik minden elölről...)

Én nem használtam semmit, de ha tettem volna, akkor is lemostam volna, bármilyen is.

2013. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!