Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 honapos babam erolkodik a...

4 honapos babam erolkodik a kakilasnal es bar kijon de eleg suru es nem is nagy mennyiseg. Mivel lehetne rajta higitani hogy konnyebben tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
Eddig csak anyatejes, de mar mondta a doki es vedono is, hogy elkezdhetem hozzataplalni. Az almale gondolom megfogja. A barack jobb? Ti bio piacrol szereztetek be a zoldseget gyumolcsot vagy sem? Vagy mindig uveges bebietelt es italt kap? Sajna a baracknak most nincs idenye, en meg jobb szeretnem magam elkesziteni. Koszi!

2013. dec. 23. 11:31
 1/8 nittababy ***** válasza:
Valami szilvásat adj neki az nagyon jó!!
2013. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xStefix ***** válasza:
100%

Az rendben, hogy erőlködik, de fáj is neki, látod, hogy szenved?

Kap bármi mást a tejen kívül?

Te nem eszel olyasmit, ami foghatja?


A szilva nem az első gyümölcsök között van, hiába lazítja a székletet. Én nem adnám még.

És egyébként se kezdeném még hozzátáplálni, hanem pl. többet próbálnám szoptatni, ha elfogadja, mert az anyatej is hajt.

2013. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szilvat meg en sem mernek adni. Viszont ettem szilvalekvart es ittam baracklevet, hatha kozvetve segit.

Stefix: szoktam olvasni a kommentjeid es hasznosnak talalom oket. Sajnos elvagyok veszve a ket nezet kozott. Van a who ill LLL ajanlas a masik oldalon meg a doki+vedono kombo akik azzal jonnek, hogy ket eve volt vmi konferencia amin ajanljak a korabbi hozzataplalast, m a baba emeszto enzimei keszen allnak es igy kisebb esellyel lesz etelallergias pl glutent is mar ajanljak hat honaptol. Szoval legy okos, meg jo anya es dontsd el, kinek van igaza.


Mast nem kap anyatejen kivul. Az elejen kapott tapszert es tok orulok hog ket honapja nem kap mast mint a tejemet. Viszont ha ez azzal jar amit ket napja tapasztalok, akkor felek h kell neki mas is. Konkretan majdnem minden szopi elejen sir mint akinek faj nagyon a hasa. Aztan megnyugszik. Plane ha be tud kozben trottyolni vagy pukizni tud. Talan az elotej magas laktoztartalmat nem birja. Mindket mellbol eszik minden alkalommal mivel igy is a minimum hizast teljesitjuk, szoval orulok ha van eleg tejem (6400 gramm es 67 cm). De mindig azzal a cicivel kezdunk amelyikkel elotte befejeztuk.

2013. dec. 23. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel hízik és jó kedvű, akkor én nem adnék még neki mást, mert az anyatej képes felszívódni teljesen :)

Szerintem azért sír szopi elején, mert türelmetlen és nem bírja kivárni a leadóreflexedet :D Ezen segíthet, ha meleg vízzel megmosod a melleidet szoptatás előtt (azt hiszem lehet kapni melegítő párnát is).

2013. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xStefix ***** válasza:
2013. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha vki erre tevedne: valszeg a rota oltas volt a ludas. Kicsit felboritotta szegenykem emeszteset. Egy szoptatasi tanacsadot felhictam es a tanacsara schussler sot adtunk a fiamnak. Azota nem sir a szopiknal es a szeklete is a megszokott.
2013. dec. 25. 15:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket! Boldog karacsonyt!
2013. dec. 25. 15:32
 8/8 xStefix ***** válasza:

Nocsak, ezt jó tudni!

Nektek is Boldog Karácsonyt! :)

2013. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!