Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gát varrat kiszedése után is...

Gát varrat kiszedése után is nagyon feszült a sebetek kakilásnál? Vagy könnyeb volt utánna?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem szerencsére széklet gond nem volt,viszont miután kiszedték a varratot és nem volt ami feszítse,akkor fájt igazán.Ülés,állás,de még a fekvés is.

2012. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11 éve az első gyereknél miután kiszedték még egy pár hétig feszített, utána jó volt, másodikat három hónapja szültem de ott felszívódó varratot használtak, tehát nem kellett kiszedni.
2012. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is felszívódó varratot használtak, az első pár napban feszített, aztán elmúlt.
2012. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első babámnál, 4 éve iszonyú volt a gátsebem. 6 hétig menni, ülni alig bírtam, a nagywcről nem is szólva... Aztán amikor kiszedte a doki a varratokat - a 6 hetes kontrollnál - utána mintha visszakaptam volna a testem. :) Sokkal jobb volt utána! :) Remélem, neked is így lesz, kérdező!
2012. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem mikor kiszedte a varratokat napról napra jobb lett utána. Feszült az első napokban, de aztán tényleg napról napra könnyebb lett.
2012. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A varratszedéskor újjászülettem :) Utána már csak meg kellett erősödni kicsit, azóta minden a régi minden tekintetben.
2012. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!