Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki cigizik! Elszívhatok 1...

Aki cigizik! Elszívhatok 1 szál cigit úgy hogy utána csak 5 óra múlva szopik a babám?

Figyelt kérdés
Légyszi kioktató és leszóló válaszokat ne adjatok, csak kérdezem, a leggyengébb cigire gondoltam, és 4-5 óra múlva kell csak etetnem anyatejjel. Belefér 1-1 szál cigi?
2009. nov. 27. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Bár nem kéne (OK, nem akarlak kioktatni :-), de ha nem viszed túlzásba, szerintem csak icipici mennyiség jut át az anyatejbe. Ha tényleg úgy érzed, hogy szükséged van rá, mert megnyugtat, akkor talán kisebb kárt okoz, mint ha egy feszült, ideges anyuka látná el a babádat. De azért vigyázz, csak akkor, ha nagyon kívánod.

Egyébként is sok mérget viszünk be a szervezetünkbe, ez persze nem azt jelenti, hogy akkor dohányozzunk csak nyugodtan, de azt hiszem, 1-1 szál nagyritkán nem oszt, nem szoroz.

2009. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem is belefér :)
2009. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat és hogy normális hangnemben kaptam. Féltem feltenni a kérdést itt, mikor mostanában sok b..kó válaszokat olvasok szinte minden kérdésnél. Tényleg mégegyszer köszönöm!

Természetesen nem vinném túlzásba, csak ritkán 1-1 szál úgy hogy utána órákig nem kell szoptatnom.


Szép napot Nektek!

2009. nov. 27. 09:39
 4/9 xStefix ***** válasza:
0%
Nem.
2009. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szia. Én sem mertem feltenni ezt a kérdést! Érdekelne a véleményed erről.Megbeszéljük privát emailben?
2009. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Simán belefér, én is cigizem.
2009. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha gondolod, szívd el. Jobb, mintha idegbeteg lennél miatta.

Én a terhesség legelején leszoktam, és remélem, hogy szoptatás után sem fogok visszaszokni. Sokat spórolunk így, mert azóta apa sem cigizhet itthon, csak a munkahelyén.

2009. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem!!!! Elítélendőőőőő !!!!! Miért kell már most mérgezni az ilyen pici babákat????? Felnőtt vagy, nem igaz, h nem tudsz magadon uralkodni. Ha elszívsz egyet, kívánni fogod a többit, holnap már 2-t fogsz elszívni és így tovább.... Itt lenne a jó alkalom, h leszokj, mert van kiért....
2009. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xStefix ***** válasza:

Előzőnek: aki eddig nem szokott le, vagy csak átmenetileg a terhesség alatt, azzal most sem fogod tudni beláttatni, hogy mennyire káros, amit tesz. Sajnos.

Ez nem vádaskodás és gorombaság, hanem tudományos tény, akárki is mondja.

[link]

[link]

..

..

2009. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!