Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadhat a tejem, ha egy...

Esztu81 kérdése:

Elapadhat a tejem, ha egy napig nem szoptatok?

Figyelt kérdés
Szilveszter után vagyunk, picikémre a nagyi vigyázott, és éjszaka tápszert kapott nála (lefejni nem tudok annyi teje, hogy elég legyen neki, szopizáskor egyébként eszik rendesen, jól is lakik), most nekem viszont meg kell várnom, hogy az a kis alkohol kimenjen a szervezetből. Kb este 8-9kor szoptathatnék megint biztonsággal, de inkább azt is kihagynám, biztos, ami hótziher. Addig tápszert kapna Picur. Fejni már fejtem ma kétszer, de hát mint írtam, annyi nem jön le, mint szopizáskor. Elapadhat, vagy csökkenhet így egy nap alatt a tejmennyiség? Vagy ha megint a babám űríti ki a cicit a mellszívó helyett, akkor visszaáll minden a normális kerékvágásba?
2014. jan. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez majd kiderul... Fejjed, fejjed!
2014. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 nap alatt nem fog elapadni. főleg hogy még fejtél is. én amikor el akartam apasztani,akkor még 4 -5 nap után is volt tejem. bár nekem alapból rengeteg volt
2014. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ittál sok alkoholt, akkor szoptathatod nyugodtan. Nem lesz a babádnak semmi baja egy-két pohártól.
2014. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt kalkuláld ki, hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetedből, amennyit ittál. Nem tudom elképzelni, hogy annyit ittál, ami csak estére ürül ki belőled.

2014. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú, ez a kalkulátor tényleg jó, köszi:)

Valóban délután elvileg már szoptathatok (csak 2-3 gyomorkeserűt ittam meg :) , meg egy pohár pezsit) .

Csak nem mertem rizikózni. Folyamatosan fejek, hát remélem,hogy nem lesz gond... köszi a válaszokat.

2014. jan. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!