Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás (fejés) száma,...

A szoptatás (fejés) száma, vagy az aktív idő számít abban, hogy ne álljon vissza a ciklus?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, elvileg a rendszeres szoptatás bizonyos mértékig tesz róla, hogy ne legyen peteérés. Én ugyan nem szoptatok, hanem fejek mindössze naponta háromszor, de összesen 5,5 órát, és még nem jött meg (2,5 hónapja). Az előző lányomnál 7 hetesen megjött, holott naponta 7-8-szor szoptattam. Van összefüggés?
2014. jan. 5. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik. Én a 6 hetes kontrollon még véreztem picit. Épp hogy elmúlt, még nem voltunk 7 hetesek, mikor megjött. És szoptatok rendesen, mellette fejek, mert van tejem bőven.
2014. jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szoptattam napi kb 7-8szor + vagy 4-5ször fejtem. (éjszaka is rendszeresen 3 óránként szoptattam). A babám 4 hónapos korában mégis megjött.
2014. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!