Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hónapok óta csak jobb mellből...

Hónapok óta csak jobb mellből szoptatok, kéne valamit csinálni a ballal?

Figyelt kérdés

Kislányom sosem szopott a bal mellemből, nem volt hajlandó. Pár hónapig fejtem, de már nem fejem. Mi történik a benne lévő tejjel?

Pár napja egy cseppet kinyomtam és jött belőle. Sokkal sárgább volt mint a másik és savanykás. Nem lesz baja így a bal mellemnek?

Volt valakivel ilyen?



2014. jan. 6. 12:04
 1/2 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy fokozatosan kell leállni a fejéssel, egyből nem szabad, mert begyulladhat, mivel a tej pangásnak indul. Valami olyan anyag kezd termelődni a mellben, ami meggátolja hogy túltelítődjön, ha nem szopizza ki a baba, vagy a mama nem feji ki, így kezd apadni. Lehet attól savanykásabb, nem tudom.

A balból nekem sem akart eleinte szopizni, de hónaljtartásban "kicseleztem", így elfogadta a bal cicit is. De azóta már rendes "pózban" is szopizik a balból.

2014. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam szoptatni a jobb mellemből,egyszerűen nem kellett neki,egy darabig fejtem,aztán egyre kevesebbet fejtem,míg végül csak egy nagyon minimális mennyiség maradt benne,aztán már nem foglalkoztam vele,nem lett semmi bajom,nem fájt,nem gyulladt be.De 17 hónapig sikeresen szoptattam a bal mellemből.Igaz felemás volt mindaddig,de nem érdekelt különösebben.Azóta már teljesen egyformák lettek :)
2014. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!