Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit egyek, hogy táplálóbb...

Mit egyek, hogy táplálóbb legyen a tejem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a gyerekorvost azt mondta, hogy húst hússal és tojással egyek és napi fél liter tejtermék (elsősorban nem tej, hanem sajt, túró stb...). Nem tudom, hogy bevált-e, mert elapadt a tejem és tápszeres pótlást kapott a babám. De hízni nekem sikerült tőle. Bár nem ez volt a cél.
2014. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy attól függ a tej minősége,amit eszünk. Első három hónapban alig bírtam enni (akkor is inkább a ligh-osabb kaják) és mégis jó volt a tejem (fejésnél láttam,hogy mekkora a "zsírtartalma",meg a fiam is hízott rendesen)

Amúgy miből gondolod,hogy nem elég tápláló?

2014. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Betegség miatt volt, hogy napokig csak inni tudtam, mégis vastagon állt a zsír a tejem tetején. Szerintem nincs összefüggés.
2014. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, (bár azt mondják egy jó húslevessel nem lehet mellé fogni), de arra vigyázz kérlek hogy a sok fehérje véres székletet is produkálhat a babánál (egyszer jártunk hasonlóképpen) illetve a sok tejtermék allergiát okozhat a babánál, ha arra hajlama van. Sok sikert!
2014. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amit te eszel az ízét tudod csak befolyásolni , de nem a tápérétékét! én is így voltam ahogy egyik hozzászóló írta az első hónapokba szinte semmit nem ettem állandóan rosszul voltam hányingerem volt szinte csak ittam, mégis úgy hízott a fiam nem igaz! másfél kiló első hó stb! lefejt tejemre azt mondta a védőnő gyönyörű! nincs összefüggés! a szervezeted a babád igényeire "állítja össze" a tápértéket!
2014. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!