Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azok az anyukák akik szopizás...

Azok az anyukák akik szopizás mellett még potolnak tápszerböl, nektek menyit eszik még a babó? Mert néha aggodom már.

Figyelt kérdés
Holnap lesz 3hetes a drágám és cicizik meg tápszert is kap mert sajna kevés a tejem:(Van hogy 100-at is megeszik még.Nem sok ez?
2009. nov. 30. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a babóm 3hetesen 60-at evett tápszerből a cici mellett. Nekem is kevés a tejem. Bár ő koraszülött volt.
2009. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem ma 10 napos a bébim és etetésenként 100 -at hamizik,de minimum 80-at.Amugy ha jól tudom a testsúlyából lehet valahogy kiszámolni az etetésenkénti adagot ,ill. a napi szükséges mennyiséget.Nekem is nagyon kevés a tejem sajnos,pótolnunk kell :(
2009. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
-Akkor megnyugodtam:)mert az enyém is eszik 100-at !+cici és mivan akkor ha több kell neki a megengedett adagon kivül?a dobozon amit én adok neki a (beba)táblázat szerint napi 5x lehet neki 120-at adni mert holnap leszünk 3hetesek és naon sokat eszünk.Lehet attol baja ha 100al többet eszik a megengedetnél?köszi a válszokat:)
2009. nov. 30. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk a pótlással. Soha nem tudtam, eleget evett-e, nem etetem-e túl. Rendesen meg voltam sértődve, amikor a tanácsadáson azt mondták, kevesebb tápszert adjak. 3 hónapos kora előtt megnőtt az étvágya, sokszor kért enni, volt hogy óránként, majd egy kis idő múlva elutasította a tápszert. Ma már csak cicil, igaz gyakran, de nem gondoltam volna, hogy a tápszert fogja elutasítani. Úgyhogy van még remény, adj neki annyi tápot, amennyit kér, de mindig csak 2 cici után!

Még annyit, hogy csomagold össze a mérleget!

2009. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!