Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S. Antibiotikum szedése...

S. O. S. Antibiotikum szedése miatt nem lehetett szopizni a kislányomnak, fejtem ugyan de az mégsem volt olyan. Nagyon megapadt a tejem eddig volt 180-200 ml minden étkezésnél, most meg 20 ml. Mi hozza vissza vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

#serkentés #tejcsi növelés
2014. jan. 7. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg van pár csepp, vissza tud jönni. Legyen mellen sokat a gyerek, többet tud szopizni, mint amennyit te fejni, mert sokkal hatékonyabb. A helyedben felhívnék egy szoptatási tanácsadót.
2014. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Biasa válasza:

Igen, szoptasd minél többet,étkezz rendszeresen és egészsgesen meg igyál sokat és relaxálj,a stressz nem jó, tudod.

Magyarul:egyél, igyál, ne bánkódjál!:)

2014. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megfelelő antibiotikum mellet nem kell a szoptatást abba hagyni. Akkor a lefejt tejet ki is kellett dobnod? Nagyon sajnálom :(

Mikor két hetes volt a kislányom, nekem is antibiotikumot kellett szednem. A tejem nekem is lecsökkent. de én szoptathattam mellette, közben fejtem kitartóan, és rá pár hétre szépen visszaállt.

szoktam látni, hogy javasolják a 7-7 5-5 3-3 1-1 fejési módszert. Talán segíthet ez is valamit (7 perc egyik mell, 7 perc másik mell, majd 5 perc egyik mell, 5 a másik... 3-3, 1-1) Minél több ingert kap, annál több lesz a tejed!

Kitartás, és tényleg ne idegeskedj! Egyél, igyál sokat, és pihenj ha tudsz!

2014. jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakori mellre tétellel ugyanerre vissza tudod hozni. Higyj is benne. :-)
2014. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem azt mondta a doki hogy fejjem le de ne adjam oda neki. Így ki kellett dobni.:( Jó lenne ha visszajönne mert jó lenne még ha anyatejet kapna. Még csak 4 hónapos... Köszönöm a válaszokat! Kipróbálok minden tanácsot:)
2014. jan. 8. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog!
2014. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:

Brrr, feketepont az orvosodnak! Többet ne fogadj meg ilyen tanácsot, amíg nem beszéltél egy szopis szakemberrel is!


A fenti tippek remélhetőleg segíteni fognak. Sok-sok szopi és összebújás. :)

2014. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne!!! Köszönöm :)
2014. jan. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!