Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha egypáran felkerekednénk, és meglátogatnánk a mi Gordonkánkat, vagy a kedves nejét, hogy ugyan legyen már szíves és vigyázzon az egyéves kölykünkre, mert nekünk el kell mennünk dolgozni?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha egypáran felkerekednénk, és meglátogatnánk a mi Gordonkánkat, vagy a kedves nejét, hogy ugyan legyen már szíves és vigyázzon az egyéves kölykünkre, mert nekünk el kell mennünk dolgozni (már aki olyan szerencsés,hogy van hova visszamennie), hogy ki tudjuk fizetni az ő kis bérét és juttatásait. Ha néhány ezren a néhány ezer gyerekünkkel megjelennénk, akkor a férjeink még a nemzeti gárdát is elkalapálnák, ha keménykednének. Én a max. GYED-et kapom, a párom viszonylag jól keres és akkora törlesztőrészletünk van, hogy a nagyszülők etetnek minket... (És tudom, hogy én még nem is panaszkodhatok, mert a ház még a fejem felett van...)
2009. ápr. 2. 19:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Mikor indulunk?
2009. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
MIkor indul a menet?
2009. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Mehetünk :)))
2009. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz itt csajok?? Miért pont azoktól vedzik el a pénzt, akik jobban rászorulnak? Biztos a Gyed-elvonás fogja megoldani az ország csődközeli állapotát....katasztrófa! Élhetetlenné válik ez az ország! Szerintem nem csak mi érezzük ugy hogy nincs más megoldás, ki kell menni az utcára... Mi lesz még itt? ... Félek :(
2009. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyek itt ne hagyjatok!!!!!!! Viszem a párom szolgálati fegyverét. Én nem tudom mi lesz velünk így.
2009. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én csak remélni merem, hogy nincs az a nemnormális, aki ezt a marhaságot alá meri írni... Ha mégis, tényleg végünk:( Menjünk!!!:)
2009. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok kismamák/anyukák, én még csak 11 hetes vagyok, de megyek veletek!!! Együtt érzek mindenkivel!Megyek én is, nekünk gáz-spray van csak, de megteszi! :-)ne hagyjuk magunkat!!!!
2009. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

CSATLAKOZUNK MI IS!!

Bár anyukám már 40 felett van de ö is jönne!

Én bele sem merek gondolni. 7hós múlt a picikém, és nem tudom meddig tudok itthon lenni vele, mert szűkül a nadrágszííja. Ha meg visszamegyek elküldenek, mert ugye bármikor beteg lehet e kicsi. Szóval mit is tegyünk?

INDULÁSSS!!!!

2009. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Menjünk anyukák! Legyünk ANYATIGRISEK!:-)
2009. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Mennék én is!!!
2009. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!