Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha beoltatom magam H1N1 ellen...

Ha beoltatom magam H1N1 ellen és másnapra lázas lennék, azért tudok szoptatni? Ugyanúgy termelődik a tejci?

Figyelt kérdés
annyira bizonytalan vagyok, nem tudom, hogy oltassam magam, vagy ne. Félek, hogy esetleg lesz valami mellékhatás, ami kihat a szoptatásra. ugyanakkor félek a betegség miatt is...egyre aggasztóbb híreket lehet hallani...:(
2009. dec. 2. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem van egy 19 hós lányom és egy 2 hónapos kislányom!Én kb.4 hete oltattam be magam meg a családba mindenki, hogy így valamennyire védetek legyenek a gyerekek!őket nem oltattam be nem is fogom!Én nem lázasodtam be de a doki mondta megelőzés képen szedjek 3 napig 1 aspirint az nem árt a babának ha átmegy a tejcsibe!Nem szedtem be!De nekem nem okozott semmi mellék hatást a védőoltás!!
2009. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is beoltattam magam, több, mint 3 hete, se láz, se egyéb, csak egy kis karfájdalom.

Azóta is van tejem.

11 hónapos baba anyukája

2009. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is beoltattam magam több,mint egy hónapja,de nekem 3napig fájt a fejem utána és a tejem is jócskán megcsappant!Vagy 2hétig tartott azaz állapot,h alig volt tejem!pedig sok tejem volt,de akkor 2ciciből is alig tudtam őt jóllakatni igy maradt a lefejt tej pótlásnak!én ha ezt tudom akkor nem olattam volna be magam,mert pont ettől tartottam!azóta se jött vissza az a mennyiség,sajna:-(((((((((

de ez az én esetem,attól még nem biztos,h másis jár igy

3,5hós babó anyukája

2009. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na, szép kilátások...ettől tartok én is!!!! így is néha szenvedünk a mennyiség miatt, és van, hogy 2 óránként eszik a babó...

4 hónapos anyuka

2009. dec. 3. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is beoltattam magam és semmi8 változást nem tapasztaltam a tej mennyiségén! Egy kis kar fájdalom jelentkezett csak!

Egyébként az én kisfiam is 4hós és ő is szokott 2óránként enni! Sztem olyankor előzőleg nem szívta tele magát és ezért éhezik meg néha gyakrabban!

2009. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!