Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt hiszem, nem eleg a tejem....

Azt hiszem, nem eleg a tejem. Napok ota sirosabb a babam, ma kivancsisagbol lefejtem, es pont 100 ml jott le. Adjak tapszert is? Hogy kezdjem el? Segitseg.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 01:33
 1/4 A kérdező kommentje:
10 hetesek vagyunk...
2009. dec. 3. 01:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tejed elég, a baba többet tud leszopni. Nem a tejeddel van baj. Inkább vedd fel, ringasd, vagy bontsd ki a jó meleg szobában a pelenkázóra, tedd pucéran a bőrödhöz, lehet melegíteni a hasikájára magokat-sót...

A gyomrának a mérete akkora mint a két kujakja, ezért elég a te tejed. Minél többször tedd mellre. Eleinte káosznak tünik, de nagyon hamar beáll egy napirend. A lényeg, minél többször szoptatod, annál több lesz a tejed. Ne adj tápszert. Az anyatej a legjobb, élő sejteket is tartalmaz, ami a rohamosan fejlődő agyat segíti, védi a bélflóráját, az immunrendszerét. A szoptatott babák kevésbbé hasfájósak, nehezebben hülnek meg. Olvass még utanna a www.lll.hu oldalon. A WHO kutatásain alapuló cikkek vannak itt. Én mindent betartottam, és nagyon kényelmes életem van-annak ellenére, hogy a kezdetek nehezek voltak. A babám 5 hónapos és még tejen kívül semmit nem evett sem ivott, egészséges 1o kg os baba.

Persze most jönnek a tápszeresek érvei, így tényleg te döntesz, de a természet gondoskodott a babád élelméről. Jó babázást!

2009. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A babasokkal többet tud kiszívni, mit amit te lefejni. Nem bizot, hogy azért sír mert éhes. Tedd többet cicire.
2009. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy mellből annyi, vagy a kettőből?

A baba többet ki tud szívni. Az én fiam holnap lesz 10 hetes, nekem méregetni kell az evéseit, egyszer 90et, egyszer 140et eszik. Ha úgy gondolod, hogy még éhes, akkor tedd át a másik cicire.

2009. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!