Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák akinek 2 gyereke van,...

Anyukák akinek 2 gyereke van, és akinek az első után szoptatás alatt nem mentek gyorsan le a kilók, a másodiknál ugyan így volt? Kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mérv adó vagyok. Első babám után maradt rajtam 10 kg, igaz szülés után 5 hónappal már újból terhes voltam. Második gyermekemet 8 hónapos koráig szoptattam, addig maradt a 10 kg is. Azonban rá egy hónapra már semmi sem volt rajtam. Most ismét szoptatok (3 hónapos a legkisebb), most "csak" 7 kg van rajtam.
2011. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rólam semmi nem ment le szoptatás alatt egyik gyerekkel sem.
2011. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,nálam az volt hogy a fiamat 27 hónapig szoptattam ,nem diétáztam ,nem tornáztam ,nagyon lassan lement pár kiló, úgy amikor terhes lettem újra akkor +5 kg-val kezdtem ,most van még 4.5 hét a szülésig.
2011. júl. 1. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt 21 kg-t híztam. Fél évvel a születése után lement rólam az összes, plusz még 5 kiló. Természetesen nem diétáztam. Igaz volt elég gondom, idegeskedés, szerintem nagyrészt emiatt volt a fogyás. 14 hónapos koráig szopott, akkor már 5 hónapos terhes voltam a másodikkal.

A második terhesség alatt 27 kg jött rám, gondoltam, mit nekem az, úgyis hipp-hopp lefogyok majd, mint az első után. A második gyereket 3 éves koráig szoptattam. Azóta eltelt három év (a fiók 7,5 és 6 évesek) és még mindig 5-10 kg felesleg van rajtam a második terhességi induló súlyomhoz képest. Azért nem tudom pontosan, mert négy hónapos terhesem mérték először a súlyomat, gondolom addig híztam valamennyit. Talán most indultam meg fogyás szempontjából. Ha hinni lehet a mérlegnek, április vége óta 7 kg-val vagyok kevesebb, pedig sajnos nem mozgok rendszeresen, de napi 1 óra séta van, kényelmes tempóban, édességet alig eszem, fehér cukrot, lisztet szintén. Sajnos zöldséget, gyümölcsöt sem annyit, mint jó lenne. Az utóbbi időkben egyáltalán nem esik jól :(

2011. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, nem fiók, hanem fiúk. 18.49-es válaszoló vagyok
2011. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. júl. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!