Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogyás szoptatás alatt?!

Fogyás szoptatás alatt?!

Figyelt kérdés

Jelenleg 73 kg vagyok, szülés előtt voltam 60 kg. Mivel kislányom 14 hónapos, naponta már csak 2-3x szopik,arra gondoltam,hogy szép lassan szeretnék fogyni is. Étkezésen már változtattam és mivel régebben is ugróköteleztem, így arra gondoltam,hogy ezt választom.


Erre gondoltam:

1. hét: 5X1 perc


2. hét: 2perc+5X1 perc


3. hét: 3X1 perc+2 perc+3X1 perc


4. hét: 1 perc+1 perc 15 sec+1,5 perc+1 perc 45 sec+2 perc majd az egész edzés elölről mégegyszer


5-6.hét: ugyanaz mint a negyedik hét csak a végén 2X2 perc van még


7-8.hét: 2X2 perc+2,5 perc+3 perc+3.5 perc+4 perc+5 perc

A szériák között 15 másodperc pihenőt kell tartani.


Szerintetek sikerülhet ezzel lefogynom nyárra?!



2014. jan. 27. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamennyit fogyaszt, de annyit nem, hogy nyárra visszanyerd az alakod. Az ugrókötelezés nem olyan hatásos zsírégető. A futás a legjobb, mindent megmozgat, csodákra képes.
2014. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de mellette tornázom is,mert főleg has,csípő,fenék és combból kellene fogynom. Nekem már az is eredmény,ha rám jönnek a régi ruháim,mert most sajnos csak a kismama nadrág jön rám :( :( :(
2014. jan. 27. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ami nekem bejött: a kajára figyelj oda leginkább azon vagy bukik a dolog.

Az én étrendem így nézett ki:

Reggeli: egy bögre zabkása v. 3 tojásfehérjeböl rántotta egy szelet sonkaval v egy bögre sima joghurt friss gyümivel

Tízórai/uzsonna: 1 zabkeksz v fél bögre joghurt v 1 répa v zöld alma

Ebéd: grillezett csirke v pulykamell salátával öntet nélkül vagy párolt brokkolival (kedvencem) vagy zöldborsó püré

Vacsi: saláta simán v joghurt v 1-2 répa /zeller


Nekem is hason és fenéken volt/van a legtöbb (de már faragom :D), nem sportolok intenzíven, napi másfél óra séta babakocsival és a csoda (ezt akár tv-zés vagy olvasás közben is tudod csinálni) leülsz a sarkadra és csak a hasizmodat mozgatva letesz a feneked jobbra aztán balra. Fontos hogy ne lendülteből csináld hanem szép lassan én mindig 10ig számolok közben.

Egy hónap alatt 5 kiló ment le rólam :)

2014. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az igen!!! :O Gratulálok!!! :) Mi is sokat sétálunk, kivéve,ha esik az eső, akkor nem megyünk.
2014. jan. 29. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok Angliában élek, tehát az eső nálam nem kifogás, de régen én is utáltam, ma már gumicsizma, esőkabát gyerekkocsin esővédő és megyünk :D

U.I: én lányom is 14 hónapos :D

2014. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!