Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy éjjel is...

Mit tegyek, hogy éjjel is jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nappal 3-4 óránként eszik az egy hetes lányom. Egy evés kb. 1 órás. Este 10 felé eszik aztán éjfél után azt csinálja hogy 5 percet eszik majd bealszik kiköpi a cicit sehogyse tudom felkelteni hogy lakjon jól. Így reggelig óránként eszik 5 percet. Már ki vagyok merülve :(
2014. jan. 28. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd este /délután sokat aludni, akkor hátha jobban alszik éjjel. Nappal etesd sűrűbben, éjjel meg nem kell minden nyekkenésre mellre tenni. De változni fog ez, pihenj nappal, egy hét után nem lehet kimerültnek lenni. :)
2014. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elso 3 hetben ugyanez volt nalunk is, eles valtas a terhesseghez kepest, es sajnos azzal jar, h nem a sajat ritmusod szerint alszol. orulj neki, h felismeri, h ejjel van. egyre jobb lesz, mi meg mindig gyakran kelunk, de van, h 6 ora elteltevel, van h 2-3 ora. mivel ilyen gyakran kel(t), en este a kisagyba raktam, mikor eloszor kelt, onnantol magam melle raktam es fekve szoptattam. ha minden alkalommal ki kellene masznom az agybol, es ulve szoptatni, mar kikeszultem volna.

majdnem 12 hetes kislany anyukaja :)

2014. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!