Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy több legyen...

Mit tegyek, hogy több legyen a tejem?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam, eddig rengeteg tejem volt, még az is felmerült, hogy leadom a Heim Pálba a koraszülött babáknak, annyira sok tejem volt. Most egyik napról a másikra csökkent a tejem. Tettem én százszor is cicre, de mamaár csak ordított ha leültem megszoptatni, egyáltalán nem akart enni egyetlen cseppet sem, végül fecskendővel ivott , de úgy sem sokat. Érzem,hogy szinte semmi sincs a cicimben, pedig ezzel eddig nem volt ekkora gond, de mamár semmi nem volt benne, amikor próbált enni a fiam akkor is szívott kettőt és ordított tovább. Nagyon elvagyok keseredve. Rengeteget iszok, tettem rengeteget cicire, ittam tejserkentő teát, masszíroztam, ültem egy nagy kád meleg vízben, tettem a mellkasomra, hordozókendőben magamra kötöttem, pihentem , de ennek ellenére ma pokol volt a nap.

2014. febr. 16. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kor körül van egy ugrás, amikor hirtelen több tejre van a piciknek szüksége. Lehet, hogy Nálatok is ez a helyzet, és egy-két nap alatt helyreáll a kereslet-kínálat.
2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs vagy csak sztrájkol? Próbáltad fejni? Nem jött meg esetleg?
2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam fejni, de nem sok jött, ami jött annak is csak a felét tudtuk lepréselni a torkán, nem is akar enni, se pohárból se fecskendőből, se ciciből. Eddig egy teljesen jól evő baba volt. Nincs szájpenésze, nem jön a foga. Nincs is elég tejem, és a fiam sem akar enni. :(
2014. febr. 16. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Motherlove kapszula? En mindig ehhez nyulok, ha ugy erzem, nagyobb a kereslet. Eszel is eleget, ugye? Nyugi, sztem rendezodni fog.
2014. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reggelre éreztem, hogy lett tejem, de ugyan úgy sírt a babám és szinte undorodva fordult el a cicimtől bárhogyan is próbáltam, fekve-ülve-fél fekve semmi nem volt jó. Aztán megszólalt a telefonom (egy lassú zene) és a fiam elhallgatott majd elkezdett enni mint aki éhen hal. :D Ma már 4 szer evett mint a kis angyal. Szopi elején elindítom a zenét aztán ha vége leáll, de a babám eszik szépen tovább, és már most érzem, hogy megint kezd egyre több tejem lenni. :D Köszönöm a segítségeket!!!!!
2014. febr. 17. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
:-) Szuper!
2014. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vált ma már be a zene, de amikor felébredt akkor mindig gyorsan cicire tettem és olyankor evett kábulatában, aztán amikor már magához tért már nem volt jó a cici megint. :( Nem panaszkodok mert legalább evett viszonylag rendes mennyiségeket, csak rejtély, hogy mi történt vele, magától a helyzettől vagyok most már elkeseredve.
2014. febr. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!