Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Beadattam a h1n1 elleni...

Beadattam a h1n1 elleni oltást, belázasodtam tőle, fájtak a melleim, és azóta nagyon megcsappant a tejem. Kisfiam 3 hónapos. Sokat iszok eszem is rendesen. Visszajöhet még a tejem? Valaki járt még így mint én?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
persze, három napot bírjatok ki s visszajön.Ne tápszerezd!
2009. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap adattam be, nekem pedig bedurrantak ma reggelre a melleim, meg a vállamat nem bírom mozgatni, de még csak hőemelkedésem se volt. Nekem mondta tegnap a dokinéni, hogy mellfájdalom tuti lesz 2-3napig és nyirokcsomó duzzanat a hónaljban, ha tovább tart, menjek vissza hozzá. A tejről nem mondott semmit. 2 hónapos a babám.
2009. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6 napja adták be.
2009. dec. 10. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, hogy ha 3 nap után is rosszat tapasztalok, legyen bárni, azonnal menjek vissza. Te nem mentél? Vagy nem mondták?

második válaszoló

2009. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem az oltástól, hanem a láztól csappant meg a tejed, és ez ilyenkor természetes. Ha elmúlik a láz, egy kis erőfeszítéssel visszaáll a mennyiség. Szedhetsz lázcsillapítót és szoptass nyugodtan. A babát is csak így óvhatod meg a H1N1-től.

Többször voltam lázas a két év szoptatás alatt, mindig visszajött a tej. Pihenj sokat, és ne aggodalmaskodj.

2009. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!