Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés óta 15 napos lett a...

Szülés óta 15 napos lett a ciklusom, helyreáll ez még, vagy gond van?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, kizárólag szoptatok. Már köv. hónapban megjött, és azóta is rendszeresen, csak az a baj, hogy nem 28 napos a ciklusom, mint rég, hanem 15 napos. (csak egy petefészkem van, nem tudom, ez befolyásolhatja-e) Tapasztalt már ilyet valaki? Helyreáll magától, vagy gond lehet?
2014. febr. 22. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé. Érdemes lenne felkeresned az orvosod. A rövid ciklus (21-nél kisebb) ugyanúgy nem normális, mint a túl hosszú.
2014. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben orvoshoz. Így pont kétszer annyi ideig vérzel mint kellene, ami a vérszegénység szempontjából sem mindegy. Főleg, hogy szoptatsz is, nem jó, ha teljesen legyengülsz.
2014. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Nőgyógyász és laktációs szaktanácsadó szerintem is!

Aztán írd meg, légy szíves, mit mondtak, érdekelne.

2014. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!