Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki egyik napról a másikra...

Aki egyik napról a másikra hagyták abba a szoptatást, fejtetek még utána valamennyit? Ha nem, akkor nem gyulladt be a melletek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 év 4 hónapos, és mivel lett egy pozitív tesztem, úgy döntöttem, hogy leállunk már a szopival. Még elég sokszor kérte, főleg elalváshoz, meg éjszaka vissza alvásnál.

Most tegnap reggel óta nem szopizott egyáltalán, és nem tudom, hogy fejjek-e belőle, vagy hagyjam. Nem feszül túlzottan, de félek attól is, ha esetleg nem fejek valamennyit, akkor elzáródik a tejcsatorna, és belázasodok, ami nagyon rossz lenne az újabb korai terhesség miatt.

Ti hogy csináltátok?

Köszi a válaszokat!


2014. febr. 24. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fejtem csak egyszer egy kicsit, amikor már nagyon feszült. Szépen fokozatosan kb 2 hét alatt elapadt, nem gyulladt be
2014. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lcs ***** válasza:
vannak jó homeopátiás bogyók amik segítenek az elapasztásban. illetve a védőnő (ha normális, és ért a szoptatáshoz), akkor tud tanácsot adni, hogyan érdemes megfelelően elapasztani :)
2014. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz volt mint az első válaszolónál. 11 hónapos volt a gyerek, hirtelen kellett abbahagynom a szoptatást, összesen 1-szer fejtem, amikor már nagyon feszült, de akkor is csak annyit hogy ne feszüljön túlzottan a mellem. Nem gyulladt be, 2 hét múlva teljesen üres volt.
2014. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, én is délelőtt fejtem egy picit belőle, mert már oldalt éreztem, hogy keményebb, és reménykedek, hogy többet nem kell :).

Esetleg megnézem a homeós bogyókat is, ha nagyon nem akar sikerülni, de reménykedek :).

2014. febr. 24. 13:48
 5/6 lcs ***** válasza:
ja, még amit mondott nekem a védőnő, hogy hideg borogatás is apasztó hatású :)
2014. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, ezt anyukám is mondta :).
2014. febr. 24. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!