Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy pár napig...

Miért van az, hogy pár napig majd szét durran a mellem a sok tejtől, más napokon meg üresen pang?

Figyelt kérdés

Van, hogy átázik a melltartó betétem annyi tejem van. Máskor meg olyan kevés, hogy 7 hetes kisfiam órénként kéretőzik cicire mert az előző etetésnél nem lakott jól.

mi okozza ezt a nagy ingadozást? Én tehetek róla?


2008. júl. 21. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
És ha tele van szopi után meddig van el?? Lehet, hogy olyankor amikor óránként kér nem azért kéri, mert nem lakott jól, hanem mert pici a gyomra és kevesebbet eszik egyszerre, ílyenkor a cici nem tud megtelni annyira, hogy feszüljön. Gondolom amikor szét akar durrani akkor már eltelik 2-3 óra a szopitól. Nekem is van így a 11 hetes fiammal, tegnap is ílyen napunk volt, szinte egész nap rajta csüngött a cicimen, nem is éreztem feszülést.
2008. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!