Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eszméletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eszméletlenül sértődős, azon is elgondolkodtam, jobb ha vége. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Néha elég egy-egy hangsúlyváltás, rossz szó, rossz mozdulat, és megsértődik. Én nem szeretem ha ez van, ezért odabújok hozzá, hogy ne legyen már ilyen. (tudom hogy le kéne sz@rnom, de én utálok haragban lenni azzal aki szeretek) De őt még ez se érdekli, simán elbúcsúzik így, hogy haragszik rám, hazamegy, a telót se veszi föl. Ez kb havi rendszerességgel van, és ő simán elalszik úgy, h meg sem beszéltük, h miért haragszik (mellesleg én úgy érzem nekem van igazam általában) Aztán 1-2 nap múlva jön, mintha semmi se történt volna. De addig én csak várok, és ezzel úgy kikészít lelkileg, hogy már azon is elgondolkoztam, hogy szakítanom kéne. Erre nehezen szánnám rá magam, mert nagyon fontos nekem, ezért is fáj ennyire minden összeveszés. Viszont ha őt nem érdekli hogy összevesztünk, akkor mégis csak ott van a fejemben hogy én annyira mégse vagyok fontos neki. (Bár ha minden rendben van köztünk, akkor kimutatja hogy fontos vagyok neki, csak ilyenkor nem)

Szerintetek mit kéne tennem?


2011. febr. 10. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemel meg téged! Szerintem dobd a fiút...=/
2011. febr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asdface ***** válasza:
csak sajnáltatja magát szerintem jól esik neki a törődés ha ugyis azon gondolkozol hogy vége legyen-e akkor te is sértődj meg valamin és ne vedd fel stb hátha helyre teszi mert ez nem jó dolog hosszútávon szerintem
2011. febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is dobd. Normálisabb pasit érdemelsz.
2011. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni vele, és ha minden marad így, akkor ideje búcsúzni.


Ha már megbeszéltétek, és nem változott semmi, akkor kapásból a kettes pont.


Vannak emberek, akikkel nem lehet egyszerűen együtt élni. Van ilyen sajna.

2011. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. igazából ezerszer elmondtam már neki ezeket a dolgokat, de nem érzi h megbánt vele. (mert kitalálja h én olyan mélységesen megbántottam őt, h velem már szóba se érdemes állni...) elhagyni se akarom, de néha úgy érzem h többre vágyom ennél, és szeretném ha valaki ugyanazt adná a kapcsolatba mint én adok.

csak ő azt hiszi h így minden normális, és h neki lehet ilyeneket, aztán nagyon váratlanul fogja érni ha szakítanék vele.

2011. febr. 10. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!