Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Komolyan...

Melyik a jobb? Komolyan elgondolkodtam?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy fiatal házaspár! Szeretik egymást nagyon, de a szex egy pár hónapja nem nagyon akar működni! A lány szeretné, a pasi fáradt is,meg lusta is, inkább maszturbál. Jól meg vannak, de inkább csak úgy elvannak!

Adott egy baráti pár, ahol a férfi tag rendszeresen félremegy, mert ott meg a lány nem kívánja a szexet. Viszont otthon "jó" férj! Nincs állandó szerető, nem maradozik ki éjszakánként, szereti a feleségét, nyüzsgő életet élnek stb!

Elgondolkodtam,hogy melyik a rosszabb ill. a jobb. Ha van egy férfi, aki bár nem csalja meg a párját, de nem is tudja kimutatni a szeretetét,ill. hogy még mindig szépnek és nőnek látja a feleségét, nincsenek mindent elsöprő érzelmei, vagy a másik aki bár félrejár néha-néha, de a tenyerén hordozza a feleségét, utazgatnak, nevetnek, minden nap elismeri a felesége szépségét, intelligenciáját stb?


2011. jan. 31. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Mindkettő másért rossz.

Mintha megkérdeznéd, melyik a jobb, a köszvény vagy a reuma...

2011. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
EZ attól függ hogy melyiket vagy hajlandó (és képes) elviselni. Ez csupán egyéni preferencia kérdése!
2011. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy ha ez egyszer kiderül, semmi nem fogja megmenteni. Viszont mindenhol vannak pro és kontra érvek, hogy ki mit miért csinál... Ennél konkrétabb választ sajna nem tudok.
2011. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyébként mindannyian jól látjátok! Tényleg egyik sem jobb! És az is igaz,hogy az egyik férj egyszer megbukik, akkor vége mindennek!

A másik kérdés viszont az, hogy ilyen esetben a megcsalás ugyan valóban akkora bűn-e! Világ életemben elítéltem. De most elgondolkodtam azon, hogy ha tényleg nincs szex, és az egyik fél egy ideig megpróbálja otthon megkapni, de nem tudja, akárhogy erőlködik, akkor valóban megbocsáthatatlan-e a dolog! Illetve lehet,hogy a félremenősnek pont ez dobja fel a házasságát. Hogy mindegy hogy hol, de megkapja a szexet és ezáltal "boldogabb" felszabadultabb lesz otthon is, vagy ez csak egy süket duma?

2011. jan. 31. 09:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden csak a megbeszélésen múlik. Véleményem szerint ha nyílt lapokkal játszanak a felek, akkor nem akkora bűn, de ehhez az kell hogy megbeszéljék, hogy a kapcsolaton kívül is kereshetnek örömöt. (na ezt nevezik nyitott házasságnak) A gond ott kezdődik, hogy az egyik elkezd sunyiba dugni, a másik tudta nélkül. Na ilyenkor viszont elítélendő...
2011. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Értelek!

Megbeszélés? Esetleg van olyan, akinél ez működött. Mármint, ahol az egyik fél elmondta a másiknak,hogy szeretne többet szeretkezni vele, mert ez így nem jó, szeretné, ha éreztetné,hogy szereti, még mindig tetszik neki és esetleg változott is valami! Nem fordul meg ilyenkor a fejében,hogy most azért van szex, mert "megkértem" rá?

2011. jan. 31. 09:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. eset valamivel jobb. És ha otthon nincs szex, nem is gondolom megcsalásnak.
2011. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Otthon nincs szex." Én is ebben élek. Ezt pedig nem lehet csak lekommunikálni. Szexelünk? Igen. És máris minden szép és jó. Rengeteg tényező van, ami ahhoz kell, hogy két ember között működjön a dolog. Nálunk nem megy, de szeretem a párom. Szükségletek kielégítésére és csak is erre találtam mást. Hogy tényleg csak szex volt és más semmi, mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy 1 év után szó nélkül kitettem a szűrét. Nekem ő nem volt senkim. Nem függtem tőle, akkor jött, mikor engedtem vagy hívtam. Volt családja, mindkettőnknek jó volt. A párom egyszer azt mondta, ha megtudná, hogy megtettem, nem hagyna el, mert meg volt rá az okom, és inkább ezt mérlegelné elsősorban. Csak annyit kért, ne tudjon róla.
2011. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Utolsó gondolom férfi vagy?:) Ezt most nem bántásból írom, csak az alap állapot,hogy ha egy nő megy esetleg félre, mert otthon nem kapja meg, amit akar, akkor az felháborító. A férfiaknak ezt hamarabb elnézik!

Még annyit kérdeznék,hogy amikor te félrejártál, akkor otthon hogyan viselkedtél? Jobb esetleg rosszabb lett a kapcsolatod a pároddal? Biztos vagy benne, hogy soha nem is sejtette, hogy lefekszel mással?

2011. jan. 31. 10:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt iylen párom,mint az első és hosszú évek könyörgése,megaláztatása után, beleszerettem vkibe aki megadta amire vágytam és szakítottam a hosszú kapcsolatommal.Már nincs meg az a fiú sem aki miatt elhagytam,de a mostani párommal teljesen meg vagyok elégedve.Lehet ő megcsalt már nem tudom, de tudom h. szeret és ki is mutatja,megkapom amire vágyok stb.Én mondtam neki, ha vmit nem kap meg tőlem és félre akar menni inkább beszéljük meg, de én inkább próbálok megtenni mindent(bár van 1-2 dolog amit nem tudok megtenni),de kétlem h. megcsalna(anniyra azért kommunikálunk h. kiderüljön ha van vkije).

Szóval szerintem ha alányt nem zavarja vagy nem veszi észre akkor az utolsó,de a legjobb az lenne ha megbeszélnék, vagy akkor vessen magára másik,mert ha ő elvárja h. ne csalják meg,akkor tegyen is érte vmit.Nem várható el egy egészséges szexuális beállítottságú embertől h. csak azért mert szeret valakit, ne éljen nemi életet, és ha a párja állandóan visszautasítja a másikat akkor az elég rosszul esik és kell az embernek az önbizalom...26/l

2011. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!