Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sürgős! Hévízre szeretnék...

Sürgős! Hévízre szeretnék menni fürödni, de szoptatom még 9 hós babámat. Árthat a gyógyvíz a tejmirigyeimnek? Lehet tőle valami bajom? Szaunázni szabad, nem túl meleg, nem gyulladhat be a mellem tőle?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy terhes kismamáknak nem javasolják,de szoptatásról nem írtak....1 óra múlva indulni szeretnénk.
2009. dec. 13. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

a hideg víz elapszthatja a tejet, a meleg nem árt neki, én így emlékszem. De beindíthatja a tejtermelést, úgyhogy lehet hogy le kell fejned belőle, hogy ne feszítse a melled, de ez nem olyan bonyolult szerintem megoldható.

Fürdés után meg megmosod úgyis, úgyhogy a babának biztos nem árt.

2009. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fejést úgy értem, hogy kinyomod belőle a felesleget mondjuk a zuhany alatt vagy valahogy így, nem úgy hogy leülsz fejni és kifejed , csak annyit hogy ne legyen kellemetlen. Szerintem semmi baj nem lehet, jó fürdőzést.
2009. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem volna szakembertől.Most jut eszedbe,indulás előtt?Elég kockázatos,ha ne adj isten ettől megy el a tejed...
2009. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2009. dec. 13. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
szaunázni nem szabad,az vízhajtó!!
2009. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!