Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 10napos, nagyon...

Pompom3 kérdése:

Kislányom 10napos, nagyon nehezen szopizik. Ha lefejném a tejet/sok tejem van! /és ha cumis üvegből adnám neki, azzal "elrontanám" a babám?

Figyelt kérdés
Nehezen tudja megfogni a bimbóm, és ha sikerül is neki nagyon fáj,15 perc mire sikerül neki megfogni, ez az idő alatt sír és rengeteg levegőt nyel utána pedig fáj a hasa. Minden szopinál a könnyeimmel küszködöm nagyon fájnak a bimbóim.
2014. márc. 11. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy attól rossz anya,ha lefejed és úgy adod oda neki. A maradékot pedig (ha több van) én eltenném,hátha később még szükség lenne rá.
2014. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A szoptatási tanácsadót mindenképpen érdemes felhívni, nekem látatlanban nagyon sokat segített egy ilyen hölgy. Legalább fél órát, de inkább talán háromnegyed órát beszélgetett velem és utána jól lettem (nekem mellgyulladásom volt).
2020. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!