Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan etessem kislanyom...

Hogyan etessem kislanyom lefejt anyatejjel ha nem hajlando cumisuvegbol enni?

Figyelt kérdés
5honapos a kislanyom, aki meg szopizik, es 1 honapon belul lesz az eskuvonk, szerintetek hogy tudnam megoldani az etetest? Van lefejt anyatejunk is de nem hajlando cumizuvegbol enni, raadasul nem akarok rosszat csinalni neki, mert szeretnem szoptatni amig lehet.
2014. márc. 11. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Pohárból (van pici 30ml-es medelás "gyógyszeradagoló" pohár, én is adtam abból tejet a fiamnak /csak sokszor kell megtölteni/), kiskanállal, bár ez is macerás, a brutálisabb megoldás viszont a fecskendő (nekem ezt még védőnő javasolta, hogy ne legyen cumizavaros a gyerkőc - de nem volt szívem bevetni, pedig lehet, hogy működik).

Egyáltalán nem fogadja el a cumisüveget? Semilyet? Az Aventnek van olyanja, amelyik olyan, mint a mell, az sem jó?

2014. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak az Aventeset probaltam , pont emiatt , de oklendezik tole ujszulott kora ota.A fecskendot meg a korhazban probaltam elso nap , mert kisebzett a mellem , de nem jo megoldas.
2014. márc. 11. 18:38
 3/6 A kérdező kommentje:
mas cumit nem merek kiprobalni a cumizavar miatt.
2014. márc. 11. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 5 hónaposan már nem lehet cumizavaros. Ami nekünk még jó volt az a NUK-os cumisüveg, annak van direkt pici (0-6 hós) cumifeje is, hátha az jó. Én megpróbálnám a helyedben. De az esküvőn nem tudsz majd valahova elvonulni vele megetetni?
2014. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van nuk-os cumisuvegem is csak nem mertem kiprobalni , lehet hogy eltudnek vonulni , de nagyon gyakran eszik meg.gondoltam arra hogy kiprobalom , hatha nem zavarja meg, elvegre ha eddig szopizott , biztos nem felejti el milyen erosen kell szivnia. koszonom a valaszat :)
2014. márc. 11. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a svéd itato poharat, szépen kiszopizza belőle, nekünk bevált

[link]

2014. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!