Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar szopizni?

Miért nem akar szopizni?

Figyelt kérdés
11 napos a babám.Eddig jól szopizott.Ma du cicire raktam.Szivta és egy idő után elkezdett nyüglődni.Megnéztem.Jön a tejcsi a cicimböl.Miért csinalja?
2014. márc. 11. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ohh ne ess kétségbe én ezt már végig csináltam :D ezek a kis törpe uralkodók akkor esznek amikor nekik kedvük van hozzá, és annyit amennyihez kedvük van. Most ennyit kívánt, majd legközelebb többet eszik. Nekem az elején (kb. első 3 hétben) nagyon bevált, hogy reggel és este lefejtem a tejecskémet és még pohárból ivott valamennyit, de attól kezdve hogy már volt bőven tejem már nem kérte a poharat és utána már nem is fejegettem azért, hogy öntsem ki a csapba. Ha esetleg még nincs elég tejed akkor fejjed, de ha már be állt az is akkor ne aggódj, egyszerűen nem volt éhes. Nekem kezdetektől 4 óránként evett a fiam, most 2 hónapos éjszaka alszik,(21:00-06:00) nappal pedig 4 óránként eszik.
2014. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ilyenkor megbüfiztetni és újra visszatenni.
2014. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit szeretnék mondani, hogy az én drága lelkem tud 5 perc alatt akár 80g is megenni, de 30 perc alatt 20g is. Szóval az sem jelent semmit, hogy mennyi ideig volt cicin. Esetleg ha van mérleged mérheted, de nem érdekes ezzel foglalkozni.
2014. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lànyomat nem tudtam szopiztatni,sajna.Igy most megpróbàlok mindent,hogy sikerüljön.Nem akarok rástresszelni a dologra.
2014. márc. 11. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan sztájkokat tudnak csinálni, hogy csak na...ne aggódj, ha van tejed, és éhes a baba, akkor fog szopizni is. Erőltetni ezt sem tudod, csak sírás lesz belőle.

Amúgy, igen, lehet, hogy büfiznie kell, enyémet is biztos 3-4x kellett eleinte szopi közben.

2014. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!