Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tudtam melyik témába...

Nem tudtam melyik témába rakjam fel de talán itt tudtok választ adni. Lehet butaságot csináltam?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy 2nap mulva töltöm a 40.hetet jövöhéten be kell feküdnöm.(ha addig nem indul meg a baba) De tegnap azthiszem megindult a tejem. Nem belövellt nem feszit de fájnak a melleim és csomókat érzek benne. A fájdalom végett megmasziroztam és ahogy masziroztam elkezdett folyni az előtej gondolom. Átlátszó sárgás. Nem sok de amig masziroztam jött néhány csepp. Aggodom hogy most nem rontottam e el valamit mert a fajdalom megszünt de a picinek majd marad e ettől? illetve tegnap is meg ma is csepegett picit.főleg reggelre ügye ahogy elnyomtam az éjszaka foltos lett a háloingem. De ma több jött mint tegnap. Igy szülés előtt ez nem baj? illetve a fájdalmas csomócskák eltüntek a maszirozastol. Butaságot csinaltam? Azota is érzem hogy néha szivárog és raktam be melltarto betétet azon is latszanak a cseppecskék.

Nem nyomkodtam vagy fejtem egyszerüen ahogy masziroztam alul jött magátol..előre is köszi


2014. márc. 13. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h gond lenne hiszen sokaknak egesz terhesseg elott van eloteje. Attol meg marad a babanak is. A tejbelovelles pedig csak a mehlepeny levalasa utan kovekezik be.
2014. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. igen tudom hogy ez nem belövellés csak eddig nem volt iilyen. egyszer volt egy csepp a haloingemen 30 hét körül azota ez az első ilyen eset. gondolom jelzi a szülés közelettét. Csak remélem az nem baj hogy én megmasziroztam nem gondoltam h ettől elindul csak annyira fájt egy két pontban hogy muszály volt. tudom hogy a picinek ez a sárgás fontos dolgokat tartalmaz ezért ilyedtem meg picit... Nem kéne hozzányulnom igaz?
2014. márc. 13. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem hétfőn kéne befeküdnöm, ha addig nem indul kifele a pici :) Nekem kb a 25. héttől van előtejem, először csak cseppekben jött, most már elég nagy foltokat hagy....nekem is fájt, megnyomkodtam kicsit, jött is, de nem csináltál rosszat :) Csak nyugi :) Szerintem ha fáj, nyugodtan maszírozhatod, nem ártasz. Mivel ez még csak előtej, és a tejbelövellés csak a lepény leválása után történik meg, mint írtátok is. Könnyű szülést kívánok :)

2014. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomkodod, fejed, semmi bajt nem csinálsz. Egyébként a masszírozás megindíthatja a szülést, amit gondolom már nem bánnál. :P
2014. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen jol gondolod nem bánnám ;) Nekem is hétfőn kell befeküdni ... Nem nem fejtem csak mikor meglattam a cseppeket akkor picit ugy a bimbo felé huztam az ujjam hogy ha mar igy beindult nehogy rossz iranyba nyomodjon de ennyi. néztem videot a kézzel fejésről és abban csinaltak igy hogy a tejcsatornák felé mennyen vagy mi de én nem nyomkodtam ki a bibot nyomva. Azota csak ijen apro körkörös mozdulatokkal a "cici tövénél" probalom ha faj de erre is jön.
2014. márc. 13. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel csak beindíthatod a szülést. Láttam egy videón, hogy a vajúdó anyuka szoptatta a nagyobbikat, aki a terhesség alatt végig szopizott, mert volt mit, és ez segített a vajúdásban. Szóval nyugi, jut a babának.
2014. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hu akkor maszírozásra fel! :) köszi mindenkinek.
2014. márc. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!