Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Butaságot csináltam és délután...

Butaságot csináltam és délután megnéztem a reggeli tesztemet, amin halványan, nagyon halványan ott a 2. csík. A többit lent!?

Figyelt kérdés

Tudom nagy butaság volt, hisz benne van a betegtájékoztatóba hogy (jelen esetben x-epil 10 perc után nem értékelhető) ám de én mégis megnéztem (fogalmam sincs miért, talán mert sokat olvastam itt a gyakorin hogy később előbukkant) és halványan, de nagyon halványan ott a 2. csík. Tudni kell hogy már 2 hete késik, szoptatok még így eléggé össze vissza jön meg. na de a kérdésem a következő: ha továbbra sem jön meg (mert tegyük fel hogy most kezd beágyazódni) szerintetek mikor teszteljek újra? hány nap múlva?

Le lehet hurrogni hogy miért néztem meg a tesztet, de immunis vagyok a kötöszködésekre :D


2013. okt. 23. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi.Ha az lennél akkor rögtön ott lett volna.
2013. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legbiztosabb, ha megismétled 2 nap múlva és ha terhes lennél, akkor már időn belül is ki kell mutatnia.
2013. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben nem lehet mérget venni egyik verzióra sem.

A legjobb valóban, ha két nap múlva reggel ismétled a biztos eredményért.

2013. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pont erre voltam kíváncsi, akkor ha nem jön meg továbbra sem, akkor 2 nap múlva tesztelek újra, ha az is negatív, akkor tuti nem vagyok terhes.

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 23. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem akarlak idegesíteni, első terhességemnél én is ezt csináltam... Nem jött ki egyből, aztán délután csak kikukáztam a tesztet, mert idegesített, és ott már halványan látszott a csík. Akkor leszaladtam, vettem másik tesztet, és másnap reggel megint megcsináltam egyet. Na, azon azonnal látszott, de csak naaagyon halvány csíkocska. Vérvételből aznap 200as volt a hcg, és ikrek lettek volna... Szóóval, szerintem van rá esély. Csinálj még egyet két nap múlva, ha kibírod.
2013. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én kibírom :) Igazából az bosszant csak hogy hiába rendszertelen a mensesem a szoptatás miatt, de x időn belül mindig megjött (22 hónapos a lányom, és tavaly október óta minden hónapban megjött) most viszont nem akar
2013. okt. 24. 06:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kijött a második csík akkor az terhesség .Magától nem jön ki csak ha bennt van a hormon a szervezetedben.
2016. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!