Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela mini electric elektromo...

Medela mini electric elektromos mellszívó vagy Avent elektromos? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Madela elektromos mellszívóm van nem annyira szeretem, mert hangos és olyan mű az egész. Aventesből kézi mellszívóm van, azt viszont nagyon szeretem mert a mellszívó részén van egy gumi "masszírozzó" rész és nem olyan mű/rideg/hideg mint a Medela. Hogy elektromosban milyen az Avent azt nem tudom, bár egyik ismerős azt mondta az is nagyon hangos.
2014. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem medela van (a kézi avent nem jött be, érdekes, mennyire mások vagyunk :)

nagyon hangos, az tény, viszont kiszívja az összes tejet, az elején rápróbáltam kézzel is, és nem jött már belőle semmi.

2014. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Hát igen az a jó ha kipróbálod és olyat veszel ami neked kényelmes. De olyan is van aki egyáltalán nem szokott fejni, én azt sem tudom elképzelni magamról. Én fejtem már azért is hogy több tejem legyen és sokszor azért is mert hatalmas volta a cicim és a babám nem szívta ki. Ha tudsz kölcsönkérni mellszívókat akkor próbáld ki neked melyik kényelmes,de lehet kölcsönözni is.
2014. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!