Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretem a saját tejem inni,...

Szeretem a saját tejem inni, de félek, hogy eliszom a kisgyerekem elől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyad :)
2014. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Mivan? Szerinted mennyire hasznos visszatenni a szervezetbe a saját tejed?
2014. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lefejed és megiszod? Nem semmi. Ha olyan sok lenne, én inkább eladnám.
2014. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
fejjél sokat, hátha jut mindkettőtöknek
2014. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kamu...!
2014. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
:D
2014. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Háhá, tényleg kamu szaga van, de amúgy elgondolkodtató... Nem tudom, más anyuka hogy van vele, de én mióta szoptatok rá sem bírok nézni a tejre... :D Sőt, ha a gyerkőc főzelékébe anyatejet keverek akkor azt az apja eteti meg vele, mert egyszerűen taszít már maga a gondolat is...
2014. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
:D és te is szopod ki magadból?
2014. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Szoptasd magad gyakrabban, igyál tejfokozó teát, mert akkor több tejed lesz, és jut mindkettőtöknek. :) Ha meg nem, te anyatejes maradsz, a babád meg tápszert iszik. Jó?
2014. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy maga a kérdés kamu, de a gyakorlatban ihatja az anya a saját tejét...


Sokaknak mindkét mellükből folyik a tej, ha szoptatnak, pl. nekem is. Régen tejgyűjtő kagylót használtam szoptatáskor, vagy csak odatettem egy textil pelust ahhoz a mellemhez, amelyikből épp nem szopott a baba, mert különben átáztam volna. Az első hetekben alváskor is így tettem, különben átázott a matrac is, nemcsak a hálóingem. Szóval nem kell magát szoptatnia meg fejnie ahhoz, hogy megihassa a tejét...


Amúgy meg válasz a kérdezőnek: tedd el hűtőbe a kicsorgott tejet, és ha fél nap múlva sem kell a babának, mert eleget evett mellből, akkor idd meg, aztán kész. :) De állj át arra, hogy inkább lefagyaszd a felesleget...

2014. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!