Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a saját kiságyába 11 hós kislányomat? Hónapok óta velünk alszik, még így is sokszor megébred inni. Biztos elítéltek, de már nem birtam tovább a folytonos felugrálást hozzá.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el,nálunk is dettó ua.a helyzet.Az én kisfiam is 11 hós.

Sajnos nem tudok segíteni,de én is kíváncsi vagyok a válaszokra!:)

2009. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan, de határozottan is. Meg kell tanulnia azt hogy a kis ágy az övé, a nagy ágy anyáéké. Az én gyerekemet sose fektettem be magunkhoz. Még amikor a kórházban voltunk se. De kitartás, nehéz lesz de muszáj.
2009. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem ítéllek el, nálunk ez kb 7-8 hónapos korától megy, pont ma 13 hónapos. Már mi sem bírtuk az éjszakai 1000. kelést. Most az van, hogy este 8-fél 9 körül elalszik a nagyágyon játék közben, betesszük a kiságyba. Az elején még csak 4-5 körül jött át, ez most előrejött - van hogy már éjfélkor köztünk köt ki. Annyira megébred ilyenkor, h nem lehet visszasimogatni, visszaringatni, mert ahogy a feneke leér a kiságyba, sír. Bezzeg, ha kihozzuk, akkor még le sem ért a feneke közénk, már alszik. És basszus, amikor ennyire felébred és kivesszük, mutogat az ajtó felé, hogy vigyük ki. Zabálnivaló és egyébként jó érzés vele aludni és ébredni, csak már nagyon kényelmetlen. Mi abban reménykedünk, hogyha elmúlik a fogzási fájdalom, akkor nem ébred meg ilyen könnyen, ill. ha normál ágyba kerül, hátha jobb lesz. Én is szeretnék ötleteket, sírni hagyni sajnos nem tudom...
2009. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy azért akar a szülőkkel aludni mert így érzi magát biztonságban. Mi egy félig -meddig elfogadható helyzetet teremtettünk. A 11 hós lányomat beleteszem a kiságyba és melléfekszem a földre addig amíg el nem alszik. jobb esetben 10 perc és alszik. Persze az elején győzködnöm és nyugtatnom kellett h. ott maradok mellette. Most pedig már ez a természetes neki. Persze nálunk is felébred éjjel legalább egyszer és akkor ugyan így altatom vissza. Bízzunk benne hogy hamar kinövik! :)
2009. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Utolsó válaszoló! Sajna nálunk nem megy ilyen könnyen az elalvás, ha nagyon felébred,akkor kézben kell visszaringatni, ráadásul macival együtt. Szóval én már tényleg eléggé kivagyok akadva. Most újabb dolog hogy még így is hogy mellettünk alszik, kegyetlenül elkezd sírni éjfél felé és akkor is kézben kell megnyugtatnom. Csak remélni merem, hogy a fogai miatt van.
2009. nov. 28. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Ha ringatva is nehezen nyugszik meg akkor biztos hogy fáj valamije. Először éljétek túl a fogzási időszakot. Utána pedig ha már jobb hangulatban van a babó, akkor próbáld meg úgy altatni hogy magad mellé fekteted. Szorítok nektek!
2009. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!