Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, isztok tejelválasztá...

Kismamik, isztok tejelválasztás serkentő teát? Érdemea venni? Vagy akkor már inkább tejszaporítót? Melyik a jobb? Mikor kezdjem el inni? DMes sajat markas teara gondolok

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak szülés után ittam. Meg a homeos bogyót használtam. Előtte nem tudom érdemes e, de nekem így is sok volt, hogy csak utána használtam.
2012. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En vettem. Ra van irva h terhesseg vegetol ihato. 36.heten a malnalevel teaval egyutt elkezdem iszogatni.


31h km

2012. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták, hogy még a kórházba se vigyük be, mert az első pár napban a baba elég ahhoz, hogy elindítsa a tejtermelést: cseresznyemag nagyságú a gyomra születéskor, nem a mennyiség, hanem a kolosztrum a lényeg. Annyira beindíthatja a tejet, de a baba még nem fog tudni annyit szopizni és begyulladhat a mell a pangó, ki nem ürült tejtől. Nekem azt mondták, akkor kezdjem el, amikor belövel a tejem: itthon kezdtem el, iszok naponta 4-5 filterrel, lassan 4 hónapja szoptatok. 6 hetesen volt egy krízis, amikor problémás volt, hogy elég-e vagy sem, akkor a More Milk kapszulát szedtem. Felváltva iszom a teákat: Herbária Laktoherb teát és a Mecsektea Tejszaporító teáját.

Előző válaszoló, én nem innám a helyedben még terhesen....butaság lenne. és rengeteg bajod adódhat belőle.

2012. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két gyermekemet szoptattam, az elsőt 11 hónapig, a másodikat 21 hónapig, de terhesen és a kórházban nem szedtem-ittam semmit ezért. Ahogy az előttem válaszoló mondja csak bajod lehet belőle , és a babád ha megszületik nincs szüksége spriccoló tejre, mivel nem is tud sokat enni.
2012. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!