Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szoptattatok? Önszántat...

Meddig szoptattatok? Önszántatokból hagytátok abba vagy már nem volt tej?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja, és én szoktattam le, mert már elég nagynak gondoltam, hogy meglegyen cici nélkül. Igazából 24 hónaposan akartam volna, de akkor még nem volt lelki erőm hozzá! :-) Sajnáltam elvenni tőle. Meg attól féltem, nagyon nehéz lesz majd, mivel akkor még napjában többször szopizott.


Aztán 27 hónaposan egyszer úgy alakult, hogy korán reggel elmentünk itthonról, és olyan helyeken jártunk, ahol nem volt alkalmas a szoptatás, nem is kérte ő sem (talán kirándulni voltunk?! Már nem tudom). A lényeg, hogy estére értünk haza, ő pedig elaludt a kocsiban, és meglepő módon át is aludta az éjszakát. Akkor reggel úgy gondoltam, hogy ha már 24 órát így kibírtunk, akkor nosza, most lesz a napja! Tereltem a figyelmét, ha kérte, és szerencsére nem követelőzött. Még kb. egy hónapig emlegette utána, de sose követelőzött, nem hisztizett miatta (pedig erre számítottam), hanem, ha mondtam, hogy most inkább ne, meg kifogyott a cici, akkor megértette. Mondjuk ezzel búcsút intettünk a délutáni alvásoknak is, de hát ez van! :-)

2009. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!