Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki csak cumisüvegből tudja...

Aki csak cumisüvegből tudja etetni (lefejt tejet) az hogy bírja? Lassan sajnos át kell állnom rá, mert egyre kevesebbszer hajlandó cicizni (csak alvás közben) lelkileg eléggé kivagyok.

Figyelt kérdés
4,5hónapos a kislányom,fél éves koráig szerettem volna szoptatni,talán az anyatejes táplálást ki tudom húzni addig,de nagyon szerettem volna szoptatni őt.És tudom,hogy ha csak lefejem a tejet egyre kevesebb is lesz.A család már rég áttért volna tápszerre,de még kűzdök velük is.

2014. márc. 22. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is cumiról tértünk át cicire 5 hét után , mert koraszülött volt. Próbáld kicsit hamarabb mellre tenni, amikor még nem olyan éhes, hát ha akkor jobban eldolgozik rajta. (15-20 perccel előtte gondoltam) Nekem átszokott, de ha a te babád nem fog ne csüggedj, így is nagyon jó, hogy 4,5 hónapig kitartottál tudom milyen macera, szoptatni, amennyit megeszik, aztán a többi cumisüvegből, aztán fejni. Nagyon ügyes vagy kitartást neked, ha nem akarod tápszerezni kérdezd meg a védőnőt a hozzátáplálásról, akkor nem kell neki tápszer, mert 4 hósan is szoktak kezdeni, és akkor az anyatejed, ahogy fogy úgy bevezethető a gyümölcs, zöldség. Boldog babázást kívánok neked.
2014. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!