Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is dobott ki fagyasztott...

Más is dobott ki fagyasztott anyatejet?

Figyelt kérdés
Nekem muszáj volt,nem kellett senkinek,de a szívem szakadt meg. Én sem használtam fel. Most nemsokára másfél éves lesz a kislányom,elég volt neki a tejem akkor is,amikor már nem fejtem,most hagyom abba a szoptatást. Ha más is dobott,ki akkor legalább tudom,hogy nem vagyok ezzel egyedül. Bocs,ha hülye kérdés.
2014. ápr. 1. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, az összeset kidobtam. Egyszer hagytam otthon a lányom a kiolvasztott tejjel, de nem kérte. Főzéshez sem szerettem volna használni, 1 éves kora előtt nem kapott semmilyen tejet az ételébe, utána meg már kapott tehéntejet.
2014. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
A lányom 1-2 hónapos kora között fagyasztottam anyatejet, utána leadtam. A fagyasztottat utólag nem fogadta el, inkább kibekkelte a frisset ciciből, ha netán el kellett mennem pár órára. Mikor pedig a hozzátáplálásnál el tudtam volna főzőcskézni, addigra eltelt fél év, inkább kidobtam, minthogy valami baja legyen. Persze nagyon rossz érzés leengedni a lefolyón, de nézd a pozitívumokat: mikor anno lefejted, szaporodott tőle a tejed, tehát a gyerkőc többet tudott szopizni, és arról is tettél, hogy ne csomósodjon-gyulladjon be. Aztán volt vésztartalékod a legrosszabb esetre. Hálistennek nem kellett hozzányúlni, szerepét betöltötte. Így talán könnyebb elviselni :)
2014. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom a jó oldalát nézni. Bárkinek odaadtam volna,de sajnos nem volt,aki elvigye.
2014. ápr. 1. 11:44
 4/12 anonim ***** válasza:
En is most keszulok kidobni,mar tobb mint fel eve van a fagyoban. Sajnalom, mert minden cseppert megszenvedtem a fejesnel, d ugyanakkor orulok, hogy nem kellett hasznalnom.
2014. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bizarr kisse, de az olvastam a macska orul neki. Hat nem is tudom :)
2014. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Próbáld meg a macskának adni,szerintem nem bizarr egyáltalán. Ha nem kell senkinek,legalább így nem a kukába öntöd mégsem.

2014. ápr. 1. 12:12
 7/12 A kérdező kommentje:
már ha neked van még a fagyasztóban
2014. ápr. 1. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen van meg, sajnalom is :)
2014. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az első gyerekemnél én is sokat kidobtam...

Most a másodiknál már nem fejek. Van annyi ami neki elég, ha mégis csökkenne, iszok egy laktoherb teát, és minden oké.

2014. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is sokat fejtem, és vagy 12 liter volt kiadagolva, lefagyasztva otthon. Mikor elválasztódott a kislányom, elővettem az első adagot, de nem fogadta el. Másnap összekevertem frissel és így sem kellett. Ezután majdnem kidobtam, de 1 hét múlva megint megpróbáltam, sokszoros hígításban, és megitta. Másnap több fagyasztottat tettem a frissbe, és így is megitta. Szép fokozatosan emeltem az adagot a fagyasztott javára, és nem volt gond. Végül 2 hónap alatt mind elfogyott.

Próbáld meg Te is, mielőtt kiöntöd, hátha még sem megy kárba!

2014. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!