Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek egy evesen mar csak...

Akinek egy evesen mar csak elalvashoz (nappali alvashoz is) igenyelte a szoptatast a babaja, annak belathato idon belul abbahagyta a baba magatol a szopit?

Figyelt kérdés
Milyen idosen hagyta abba? Nem szeretnem direkt elvalasztani, de azt se hogy 2-3 eves koraig szopjon. Az mar jo ha csak alvashoz kell neki? Abba fogja hagyni magatol?
2014. ápr. 2. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Éjjel is szopik még? Az én kisfiam 1 évesen a nappali és az esti elalváshoz szopizott, és éjjel számtalanszor, csak cicin tudott visszaaludni. 13 hónapos korában beszüntettem az éjjeli szoptatást, mert nagyon elegem volt már, rá két hétre megpróbáltam, hogy nem adok neki este se, és teljesen jól fogadta. Tehát nálunk úgymond én kezdeményeztem a leszokást, de nem kellett erőszakoskodnom vagy ilyesmi, ment magától.

Azt azért hozzá kell tenni, hogy vannak jobban- és kevésbé cicifüggő babák, nekünk szerencsénk volt.

2014. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meddig sirt amikor ejjel nem adtal neki?

Az az igazsag hogy 9-10 hos koratol ejjel tapszert kap emiatt, igy hiaba adom neki a cicit, nincs benne annyi hogy visszaaludjon tole. 1x, max 2x kel ejjel, megeszi a tapszert es alszik, de ha zaklatott vagy ilyesmi akkor keri a cicit, es ahogy bekapja rogton elalszik szinte.

2014. ápr. 2. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nem emlékszem, már több évvel ezelőtt volt. Azt tudom, hogy jóval könnyebben ment, mint számítottam rá, és éjszakáról éjszakára egyre ritkábban kelt, 1-2 hét múlva pedig átaludta az éjszakát. Soha nem hagytam magára, hogy egyedül rázza a rácsot a kiságyban, ott voltam vele végig, ringattam, simogattam, énekeltem, ilyesmi, csak cici nem volt.
2014. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!