Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nappali plusz hálószobás...

Nappali plusz hálószobás lakásban lakunk. Szerintetek a mi hálónkba "lakjon" a baba is vagy mi költözzünk a nappaliba és a hálóból legyen gyerekszoba?

Figyelt kérdés
A hálószobánk is tágas,elférnénk kényelmesen,de a nappalit is át lehetne alakítani,úgy,hogy jó legyen nekünk és akkor lenne gyerekszoba.
2013. jan. 25. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ti menjetek nappaliba
2013. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jégtánc ***** válasza:
Anno, általános iskolai osztálytársnőmék laktak másfél szobás lakásban.A szülők úgy oldották meg hogy a kis szoba volt a lányé és a nagyszobában kerítettek el egy részt ahol a szülők ágya volt.
2013. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nálunk is így van, mi együtt lakunk majd. párom hallani sem akar arról, h. külön legyen a baba. szerinte ez így természetes, h. együtt vagyunk. én is nyugodtabban alszom majd,hogy ott szuszog tőlem egy méterre!
2013. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Másfeles a miénk is. 6 hónapos korukig együtt aludtunk négyen (ikrek) a kisszobába, aztán, mi szülők, ki a nappaliba, a gyerekeké lett a kisszoba teljesen.

Elég nagy a nappali, így sikerült egy franciaágyas kis kuckót csinálni, ami szinte nem is látszik.


Egyáltalán nem egészséges hárman, négyen egy kis szobában együtt aludni.

2013. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért nem egészséges?
2013. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Egymás fingját, bűzös leheletét szagolni egész éjjel. Hiába van nyitva az ajtó, az azért nem távozik úgy, mint ahogy kellene. Én mikor felébredtem, majd megfulladtam reggelente abban az állott, büdös levegőben.

Gondold el, a kisbabádnak abban kell aludni!

Nyilván az első pár hónapban az embernek megnyugvás, hogy a közelben alszik, de kb 5-6 hónaposan már nyugodtan lehet a gyereknek külön szobája. Szerintem.

2013. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerencsére én még nem tapasztaltam, hogy fingszagot és egyebet generálnánk éjszaka! :) ha meg a gyerek gyártja majd, azt alig várom ;)
2013. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen ti költözettek ki. Nem egészséges egy szobában aludni, mindenkinek neki és nektek is kell a magánszféra.
2013. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kisszoba legyen a babáé,8 éves koromig mi is 1,5 szobás lakásban laktunk,miénk volt a kisszoba öcsémmel,anyáék meg a nappaliban aludtak eg nagy franciaágyon.Tényleg nem egészséges egy szobába lenni,pláne ha megoldható külön,Kisfiam 3 hónapos koráig aludt velünk ahogy kész lett a szobája át is tettük.
2013. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is kiköltöztünk a nappaliba,végül is egész nap itt vagyunk. A kicsi még velem alszik,sokszor eszik még este.Apa a másik szobában alszik ha dolgozni kell mennie. Nagyon sok ismerősömnél ugyan így van. Bár amin változtatnék,hogy ne franciaágy legyen hanem kényelmes!kihúzható kanapé.
2013. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!