Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítség, csomót találtam a...

Segítség, csomót találtam a hónaljamban, tudom hogy orvoshoz kell majd menni vele, de addig is, volt ilyen másnak is? Szoptatok,7 hetes a babám.

Figyelt kérdés
Csak az ünnepek után lesz rendelés, addig meg már mindenféle rosszat képzelek. A mellemben nincs csomó, csak a hónaljban egy, lehet a szoptatás miatt?
2009. dec. 23. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne izgulj, nem kell mindjart a legrosszabbra gondolni. Igen, lehet a szoptatastol, lehet, hogy csak egy tejmirigy dugult el. Foleg, ha erzekeny, esetleg faj kicsit, akkor tutira a tejtol van. nekem sokszor volt a mellemben es a honaljban is csomo, mert sok volt a tejem es a babo nem tudta mindig kiuriteni. Megprobalhatod meleg zuhany alatt kimaszirozni, szoptass tobbszor abbol az oldali melledbol, hatha a tejcsatorna kidugul magatol. Attol is becsomosodhat a honaljban, ha pl: sokaig tartottad abban a karodban a babat es egy kicsit megeroltetted azt a karodat. Ne izgulj.
2009. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm, kisit megkönnyebbültem. Nagyon fáj ez a csomó tényleg. És ez az a mellem amiben mindig több tej van, valahogy sose ürül ki teljesen. És előtte levő nap havat is lapátoltam.

Remélem tényleg csak erről van szó.

Egyből eszembe jutott az a hír ami egy pár hónapja volt a tévében, hogy csomót talált a mellében az anya és minden nőgyógyász csak hazaküldte, hogy csak a tej miatt van és pár hó múlva meghalt szegény :(( És egy 3 hós babát hagyott egyedül :(

2009. dec. 23. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, akkor biztosan a tejmirigy dugult be. Ha tudsz, fejjel a melledbol szopi utan es probald meleg viz alatt kimaszirozni. Sok sikert es Kellemes Unnepeket! (elozo voltam)
2009. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj Nagyon köszi!

Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!