Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3honapos lanyomat szoptatom,...

3honapos lanyomat szoptatom, szepen eszik ezzel semmi gond, de a hajam elegge hullik pedig szedek szoptatos vitamint, magne b6ot, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
a szonyeget kefevel tisztitom mer tele van hajjal,ha kifesulom vagy megmosom akkor is eleg sok hajat talalok.
2014. ápr. 29. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt "megszépül" a haj, fényesebb és dúsabb,mert ilyenkor alig hullik, de szülés után az a mennyiség bizony kihullik. Idővel helyre fog állni, ha vérszegény vagy szedj rá gyógyszert! nekem, pl szülés után kezdett hullani a hajam, de marokszámra!
2014. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vitamin biztos nem árt. Nekem is a lányom 3 hónapos korában kezdett hullani, de nagyon. Aztán kb. 6 hónapos kora körül magától megállt és azóta alig hullik.
2014. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,nekem sajnos semmi sem segített!Szintén 3 hónapos korában kezdett hullani,azt hittem,kopasz leszek,aztán 6 hónapos lehetett,mikor megállt,és elkezdtek nőni a babahajak,szerencsére már azok is megnőttek.A vitamin nem rossz dolog,de ezen át kell esni sajnos,de utána megáll,ne aggódj!
2014. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nekem is az agyamra ment, hiába takarítottam és fogtam össze a hajam a gyerek ruhái közül de még a szájából is folyamatosan húzkodtam kifele mert annyira hullott, hogy tele volt vele minden. Természetes folyamat, 6 hónapos kora körül egyszer csak abbamaradt és azóta megint szép dús lett.
2014. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyúan hullott a szules utan, 5 hónapos volt a fiam kb, mikor mérséklődött, aztán elmult
2014. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat lanyok.hat engem is nagyon zavar h a nagyobb gyerek talpan kezen ruhajan szinten az en hajam virit,de ugyanugy a 3 honapos lanyomon is a kezecskejen a ruhajan a kisagyaban,szoval hullok,mar a tusire nyiras is megfordult a fejemben de nem vagyok eleg bator hozza.
2014. ápr. 29. 14:42
 7/7 xStefix ***** válasza:

Ha a tüsi túl sok, vágasd simán rövidebbre, hátha az is elég. Én anno mindig összefogtam farokba, így kevésbé tudott hullani és nem is volt olyan látványos.

A terhesség alatt "fennmaradt" hajszálak ilyenkor hullanak ki, úgyhogy várhatóan nemsokára mérséklődik majd a dolog. De a vitamin sose árt. Kitartás! :)

2014. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!