Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz az, hogy ha két ciciből...

Igaz az, hogy ha két ciciből szopik a baba akkor az hasfájást okozhat?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám és mostanában nem elég neki egy cici, a másik is kell. (sőt, van, hogy még az is kevés és pótolni kell)

Nem okoz ez hosszú távon hasfájást neki?


2008. júl. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom születésétől, 2 éves koráig 2 ciciből volt hajlandó jóllakni, és soha nem volt hasfájós.
2008. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag igen,mert a tej eleje vizesebb és cukrosabb a vége pedig zsírosabb és ha nem szívja ki teljesen hanem csak az elejét és a másiknak is csak az elejét és ezzel lakik jól akkor szokott hasfájós lenni,namost nekem még csak úgy van elég tejem,hogy két ciciből és nem vettem észere ,hogy gond lenne neki.17napos baba mamája
2008. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én uígy cagyok most a 3hónapos lányommal, én is sokszor kiegészítem a délelőtt lefejt tejjel este a két cicit, de ma először nem kellett pótlás, remélem, holnaptól már teljesen helyreáll a rend, és elég lesz megint egy cici. Vagy rövid időn belül... Gondolom, nálad is uez a szitu, ne aggódj emiatt, ez mindenkinél így van ebben a hónapban, tedd sokszor cicire! Ja és kérdésedre: NEM OKOZ HASFÁJÁST! :) Én egyébként mindig az előző ciciből kínálom fel a maradékot és úgy a másik ciciből (amikor kevésnek gondolom)

Pusziii

2008. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva 2 ciciből etetek. Lekopogjam sosem volt hasfájos a babóm. Ma vagyunk 2 hónaposak. Én arra esküszöm, hogy max 1 óra alatt befejezni a szoptatást( a kiegészítővel együtt). És utána hiába is éhes( valószínű csak látszatra, vagy csak cicikézni akar) 2 óránál hamarabb nem kap újra tejcsit. Így nem keveredik a pocakban az előző és új tejcsi, amitől szerintem fájhat a hasa. Nekem eddig bevált.
2008. júl. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!