Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A prolaktin szint emelkedését...

A prolaktin szint emelkedését maga a szoptatás okozza vagy a tejtermelődése? (mert nálunk csak egy kis komfort szopi van már mégse mensizek)

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 14:47
 1/4 xStefix ***** válasza:

Szopizás -> prolaktin-szint emelkedés -> tejtermelődés


Ha úgy érzed, lehet összefüggés, nőgyógyásztól kérhetsz ilyen irányú vizsgálatot.

2014. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg jobb ha endokrinologushoz mesz. Az az igazi hormondoki.
2014. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ha Stefix magyarazatabol indulok ki akkor a komfortszopi is okozhatja a hormon emelkedeset a verben. Meg meg eleg sokminden (sajnos tapasztaltam mikor babat akartunk es evekig vizsgalgattak de nekem a mensim erdekes modon ugy volt pontos h magas volt a prolaktinom).
2014. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen én is tudom, hogy a szoptatás-prolaktin-tejtermelődés ezek összefüggnek.csak, hogy melyik melyiket okozza, szóval ha tej nem termelődik, de szopira felteszem az is emeli a prolaktint?...mh...biztos... a babám 10 hónapos, de már csak este cicizik...szinte üres cicim, valami extra kevés van benne..tegnap megpróbáltam fejni, hogy lássam mennyi talán 10ml-t sikerült kifejni..nem sokkal több lehet benne...tényleg csak az altatáshoz valami. de mensi sehol...szóval...nem teljesen értem. ha 1-2 hónap múlva ez nem változik, akkor nézetek egy hormon szintet...
2014. máj. 9. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!