Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam eddig 1 ciciből...

Kisfiam eddig 1 ciciből szopizott, de tegnap óta kéri a másikat is. Ez így normális? Kevesebb lett a tejem? 6 hetes most. Ti hány mellből etettek egy etetésnél?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most nagyobb az igénye, ilyenkor van egy fejlődési ugrás. Ne aggódj, pár nap és a tej mennyisége alkalmazkodni fog a baba igényeihez!
2009. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat hetes korban van egy növekedés ugrás (3 hósan is lesz), és ilyenkor többet kérnek hirtelen, tehát a tejed nem lett kevesebb, csak most többet kér a babád, és ez így jó!

Vagy gyakrabban teheted mellre, vagy pedig, ahogy ösztönösen jól csináltad, szoptasd mindkettőből. néhány nap alatt alkalmazkodik a szervezeted, és több lesz a tejecske!

Ha két mellből eteted, a köv. szoptatást mindig azzal a cicivel kezdd, amelyikkel abba hagytad, így mindig hozzájut a dúsabb, táplálóbb tejhez is.

2009. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kezdettől fogva két mellből eszik, egyből sosem lakott jól!
2009. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6 hetesen, 3 hónaposan és 6 hónaposan is van egy fejlődési ugrás, amikor több a babák igénye.


Én kb 1 hetes korától a babám mindkét mellből szoptattam, sosem volt gond ezzel.

2009. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes korától kb. 6 hónapos koráig két mellből szoptattam minden egyes evésnél. Nem volt vele gond. Mindig azzal a mellel kezd, amelyikkel abbahagytad.
2009. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!