Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás elhagyása után,...

Szoptatás elhagyása után, mikor állt helyre a menzeszed ciklusa?

Figyelt kérdés

2011. novemberében szültem. 2012. decemberében jött meg először a menzeszem. 2013. augusztusában hagytam abba a szoptatás. A szoptatás alatt sokkal rosszabb volt a menzeszem, mint terhességem előtt, több napon keresztül görcsöltem és több napig is volt meg. Amióta abba hagytam a szoptatás azóta még mindig nem állt helyre a menzeszem, főleg ebben az évben nagyon kacifántos. Minden 2. hónapban csak 2-3 napig vérzek, amúgy meg megrövidült a menzeszem és csak 4, nagyon talán 5 napig van meg, de az előtt meg 7 napig volt.

Kinek milyen lett a menzesze, szoptazás abba hagyása után? Most már el kellene mennem nőgyógyászhoz? Aggódnom kellene vagy helyre fog ez jönni?



#menstruáció #ciklus #nőgyogyasz #szoptatás abba hagyása
2014. máj. 18. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött meg újra, amikor kiváltottam az ebédet szilárdra. Rövidebb lett, 3 nap kb., de de előtte is csak 5 nap volt, és az első 2 nap jött le a nagy része. Ez nem változott.
2014. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!