Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptat és a melle lógósab...

Aki szoptat és a melle lógósabb, puhább lett annak mikortól kezdett el ez a változás látszani? Már szoptatás alatt is vagy csak a szoptatás elhagyása után?

Figyelt kérdés

Sokan írják hogy olyan lett a melle mint egy üres tejeszacsi...de ez mikortól látszódik h olyan lesz -e ??

illetve számít hogy ki meddig szoptat ? pl aki sokáig annak inkább olyan lesz ? vagy az idő már nem oszt, nem szoroz??


igazából csak tájékoztatás jellegűleg érdekel, én is szoptatok, ha olyan lesz akkor sajna ez van....


2013. aug. 26. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokáig szoptattam, 3 gyerkőc van, amikor leválasztottam a harmadikat, na akkor szörnyen nézett ki a mellem, kellett másfél év mire kezdett újra formásabb lenni, puhának puha maradt, de nem lóg csak egy kicsit megereszkedett.
2013. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igazából csak puhább lett, nem lógós. a szoptatás abbahagyása után nem sokkal. egy picit javult később a helyzet, de már sosem lett az eredeti
2013. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy gyerkőc van,16 hónap szoptatás után,nem lóg,kisebbek lettek,mint még terhesség előtt voltak,és nem olyan feszesek,mint régen,ez már a szoptatás elhagyása után látható,legalábbis nekem az volt.Nekem is mostmár talán formásabb,azóta 2 év telt el.
2013. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Nekem szörnyen megereszkedett...pedig kicsi a mellem...10,5 hónapig szoptattam, de arra sajna nem emlékszem, hogy mikor kezdett el ez a változás látszani....
2013. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!