Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejbe a koffein úgy kerül...

A tejbe a koffein úgy kerül bele, mint az alkohol?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha már csak 1x szoptatok egy nap, este, akkor ha reggel megiszok két kávét, akkor pár órán belül nem lesz már koffeintartalma a tejemnek, este pláne nem?

Bocsi a hülye kérdésért :)


2014. máj. 19. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Én minden szoptatás alatt ittam naponta 2-3 kávét, és időnként egy pohár alkoholt is. Nem lett semmi baja a gyerekeimnek.
2014. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 kávét meg lehet inni. Még terhesség alatt is.
2014. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alkoholnál tulajdonképpen nem maga az alkohol a káros, hanem a lebomlási terméke, az acetaldehid, ami igazi méreg. A koffein lebomlási termékei nem mrgezőek.
2014. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan igyál napi egy-két kávét. Sőt, olykor egy pohár jó minőségű bort is.

Nekem a dokim is mondta,hogy lehet. Sőt azt is,hogy ha megnéznénk, tudnánk néha,hogy mit eszünk meg (gondolok a E-betűsökre, tartósítószerekre, permetszerekre stb), dobnánk egy hátast. Néha sokkal "rosszabbat" eszünk, mint mondjuk egy kávé!

2014. máj. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2014. máj. 20. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!