Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babaja mindig felrenyel szopizas kozben? Neha nagyon eltikkad, mar fraszom van, fekva szopizik mert, ha olben tartom nem eszik.

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
mi a helyes teento ilyenkor? gyorsan vegyem fel vagy forditsam oldalra?
2014. máj. 23. 17:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnál ez volt a helyzet úgy két hós koráig. Én mindig függőleges helyzetbe tettem ilyenkor, ha nem bírta felköhögni, akkor óvatosan megpaskoltam a hátát.
2014. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor oldalra fordotom ha nemjo felveszem hasra forditva picit megpaskolom a hátát de csak picit. Van ugy hogy elég függőlegesbe emelnem... Azért van mert mohó a tej meg ömlik vagy belealszik. ezért áttértem a bölcsötartásrapicit hátradőlve ugy nem ömlik annyira. Igy nem is fordult elő többet.csak fekve. probald meg esetleg ugy szopiztatni h feljebb van a buksija a karodon aztán sztem elfogad más helyzetet is.Nem tudom hogy helyes e igy de én inkabb nem szoptattam fekve többet.
2014. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Julie S ***** válasza:

8 honapos a lanyom es gyakran nyel(t) felre fekve, olben, mindenhogyan. Siman felkohogte, de amikor ugy ereztem, oldalra forditottam, vagy felvettem fuggolegesbe. Most mar mas eteleket is felrenyel, mert sokszor nevetgel eves kozben, vagy bameszkodik es nem odafigyel, de most is profin visszakohogi, amit kell.

Altalaban ugyesek a babak ebben, de ha kell, segits neki a testhelyzettel.

2014. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!