Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Újszülött babám egész nap...

Újszülött babám egész nap cicin lenne. Ugyan úgy tudom, hogy ez normális, de másnál is volt ilyen? És meddig tartott?

Figyelt kérdés
Azt is írjatok meg légyszíves, hogy mit csináltatok ebben a helyzetben.
2014. máj. 27. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell egész nap azon lennie, nem kell h. Megszokja a komfort cicizést.
2014. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
az én kislányom is ilyen volt, 1-2 hónapig tartott utána már csak étkezés /megnyugtatàs szempontjából használta a cicit(elég sürün) lett semmi maradando károsodása,sem a viselkedésében sem más szempontból.22 hónapig szoptattam.
2014. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem
2014. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem, első babám a kórházban egész nap cicin volt, a csecsemős mondta,hogy nem lesz jó,mert kiázik mellem és nem fogok tudni szoptatni. Nem volt szinte semmi tejem, később sem lett több! Lányomat 3 óránként hozták, beindult a tejem, sok volt, jól lakott, viszont amikor hazajöttünk onnantól egész nap egész éjjel cicin volt ha nem akkor sír, kiderült,hogy alig van tejem , sokat fogyott egy hét alatt! Amikor kapott pótlást onnantól nem egész nap szopott.
2014. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Julie S ***** válasza:
38%
Az elso aluszekony napjai utan sokat volt cicin. Ugyan nem allandoan, de sokszor kert cicit es hosszan komfortszopizott. Aztan harom honapos kora korul egyre rovidult a cicizesi ido meg a komfortszopi is csak az alvashoz kell mar neki azota. En mindig hagytam/hagyom cicizni, ha szeretne. Semmi gondunk nem volt emiatt. (8 honapos)
2014. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is ugyanígy voltam,egész nap szoptathatnék ha a lányomon múlna.Így úgy döntöttem én a nagy cumi ellenes anyuka,hogy veszek egy cumit,és bejött :)Miután evett rendesen,és már csak úgy alukál a cicin,kiveszem,és kicserélem cumira.
2014. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2014. máj. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!