Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most hallottam, hogy a sör...

Most hallottam, hogy a sör serkenti a tejtermelést, igaz ez?

Figyelt kérdés
Alkoholmenteset vettem (alkoholt nem szabad a szoptatás ideje alatt inni), mennyit kell meginni belőle naponta , hogy érezhető legyen a hatása? S milyen gyorsan jön el a hatása?
2008. júl. 30. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, tényleg hatásos, én iszom és bőven van tejem. Napi 1 dobozosat iszom meg apránként. Aznap, de legkésőbb másnap a hatása már érezhető.
2008. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam inni néha este 1-1 poháralkoholos sört is,mivel a lányom átalussza az éjszakákat.Az alkoholmentesnek borzalmas íze van...szerintem.

Nem vettem észre,hogy több tejem lenne.

2008. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem alkoholmentest ittam, hanem néhanapján kb két deci sima sört (nagymamáim, meg anyukám szerint is jó, meg több barátnőm is mondta), tényleg több tejet csinált. Sőt, amikor hazajöttem a kórházból, még nem indult meg a tejem, rögtön rohant mindenki sörért. Na attól be is indult.
2008. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is bevált!
2008. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia!Nekem még a hideg víztől is volt tejem.A sört nem probáltam hiszen sokan ajánlották mindig az volt bennem,hogy alkohol és kiválasztódik az anyatejben.Az a lényeg,hogy sok folyadékot igyál.
2008. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz sima sört is egy pohárral, nem árt se neked se a babának. Nekem még a védőnő is azt mondta, hogy ennyit lehet. Amikor megiszom a sört én azonnal szinte azonnal érzem a bizsergést a cicimbe és kezdek csöpögni. Szerintem próbáld meg, mindenkinek máshogy hat, de ártani nem árt, de csak ha szereted, ha nem szereted ne erőltesd, mert akkor biztos nem lesz jó.
2008. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szi!Én menteset iszom,sztem meg lehet szokni az ízét nem rossz.Egy dobozos lecsúszik és sztem segít is.Amúgy nem az alkohol segít hanem a komló és árpa,de én biztos nem innék alkoholosat semmi pénzért.Próbáld ki de nekem is kellett vagy két dobozzal meginni mire beindította jobban:)
2008. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy csak azoknak hatásos, akiknek alacsony a vércukruk. a barna sör a hatásosabb, nálunk van olyan, hogy Vitamal, alkoholmentes persze, azt is ajánlották.
2008. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, a barnasör a legjobb állítólag (mondjuk én azt nem szeretem). De csak akkor idd, ha szereted.
2008. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán ne igyál alkoholos sört!!
2008. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!